Mobile menu

Word mi zwariował (lista numerowana)
Thread poster: Iza Szczypka

Iza Szczypka  Identity Verified
Spain
Local time: 02:49
English to Polish
+ ...
Mar 24, 2006

Każda próba użycia menu listy numerowanej kończy się zawieszeniem Worda w momencie kliknięcia OK (i utratą wszystkiego, co nie zapamiętane, oczywiście). To samo, jeśli chcę przekopiowac ponumerowany akapit, żeby wrócić do poprzednio używanego formatu numerowania. Jeżeli natomiast wpisuję ręcznie np. A) albo 1., Word tworzy listę jak zwykle.
Czy muszę mówić, że tekst składa sie wyłącznie z wielopoziomowej listy??? Problem powstał w momencie używania menu listy. Reset nie pomógł. Przekopiowanie treści do nowego pliku też nie. Mój domowy Admin wraca za trzy tygodnie, a ja jestem "technik bardzo teoretyczny". Ratunku!!!

Direct link Reply with quote

Tomasz Sieniuć  Identity Verified
Poland
Member (2005)
German to Polish
+ ...
Normal.dot Mar 24, 2006

Witam,

nigdy nie spotkalem sie jeszcze z opisanym problemem. W takim przypadku zaczalbym jednak od skasowania pliku Normal.dot, ktory jest czasem zasmiecony. Plik ten zostanie utworzony przez Worda ponownie, wiec nie ma ryzyka.

Pozdrawiam
Tomek

Piotr Bienkowski  Identity Verified
Poland
Member (2005)
English to Polish
+ ...
Makra R.I.P. Mar 24, 2006

Tomasz Sieniuc wrote:

Witam,

nigdy nie spotkalem sie jeszcze z opisanym problemem. W takim przypadku zaczalbym jednak od skasowania pliku Normal.dot, ktory jest czasem zasmiecony. Plik ten zostanie utworzony przez Worda ponownie, wiec nie ma ryzyka.

Pozdrawiam
Tomek

Oczywiście należy się wtedy pożegnać z ewentualnymi makrami, które były w starym normal.dot lub wyeksportować je przed takim zabiegiem, aby móc je przywrócić, ale to już osobna historia.

Piotr

Iza Szczypka  Identity Verified
Spain
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Chyba uszkodzony plik Mar 25, 2006

Jakoś skończyłam ten plik metodą ręczną (brrr....), a w nowym działa normalnie. Dzięki za pomoc

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Word mi zwariował (lista numerowana)

Advanced search

TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
SDL Trados Studio 2017 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2017 helps translators increase translation productivity whilst ensuring quality. Combining translation memory, terminology management and machine translation in one simple and easy-to-use environment.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs