Pages in topic:   [1 2] >
Powwow - tylko gdzie?
Thread poster: Jerzy Czopik
Jerzy Czopik
Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Local time: 11:46
Member (2003)
Polish to German
+ ...
Sep 4, 2002

Nie wiem, czy zauważyliście, ale Leff zaproponował Powwow w Warszawie, w tej samej loaklizacji co poprzednio.

Termin: 21 września.

Może dacie się jednak namówić na zmianę tej lokalizacji, choćby na proponowaną przez Uwego agroturystykę gdzieś tam (można poczytać o tym tu: http://www.proz.com/?sp=bb/viewtopic&topic=3518&forum=35&11 ).



Mo�
... See more
Nie wiem, czy zauważyliście, ale Leff zaproponował Powwow w Warszawie, w tej samej loaklizacji co poprzednio.

Termin: 21 września.

Może dacie się jednak namówić na zmianę tej lokalizacji, choćby na proponowaną przez Uwego agroturystykę gdzieś tam (można poczytać o tym tu: http://www.proz.com/?sp=bb/viewtopic&topic=3518&forum=35&11 ).



Może jednak wrócimy do pomysłu Berlina - tylko należałoby się zdecydować w miarę szybko, aby zostało dość czasu na organizację.



Odzywam się tędy, bo wydaje mi się, że większość z Was jeszcze nic o tym Powwow nie wie.



Jerzy

[ This Message was edited by: on 2002-09-04 08:47 ]
Collapse


 
Jacek Krankowski (X)
Jacek Krankowski (X)  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Jakies dziwne to okno Powwow signup www.proz.com/powwow Sep 4, 2002

A w ogole to skad kto mial o tym wiedziec, gdyby nie Jerzy?



Mysle, ze spotkania warszawskie moga sie toczyc wlasnym biegiem, skoro jest masa krytyczna, zas sesje wyjazdowe mozna planowac odrebnie. Ja pisze sie na Berlin, ale nie wczesniej niz w padzierniku-listopadzie (toz to glowny sezon wojazy wlasnie sie skonczyl...).



Troche nie jestem pewien co do soboty, bo moga to byc wyjazdowe resztki lata.


 
Jerzy Czopik
Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Local time: 11:46
Member (2003)
Polish to German
+ ...
TOPIC STARTER
Okno Signup Sep 4, 2002

Na Powwow można się zapisać tu:



http://www.proz.com/powwow/335



Jerzy


 
Jacek Krankowski (X)
Jacek Krankowski (X)  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Dziwne okno Sep 4, 2002

bo zawiera szczeline 5x50 mm (\"Note:\"), bez wyodrebnionego miejsca na tytul, w ktorej to szczelinie mozna wprawdzie pisac bez opamietania, ale jest to b. niewygodny format, zeby ogarnac wiekszy kawalek tekstu i ew. cos poprawic. Dowod:



Powwow signup

Jacek Krankowski

Note:

Willing to act as organizer

Willing to take photos

Willing to report on event

Willing to host visitors

Edit
... See more
bo zawiera szczeline 5x50 mm (\"Note:\"), bez wyodrebnionego miejsca na tytul, w ktorej to szczelinie mozna wprawdzie pisac bez opamietania, ale jest to b. niewygodny format, zeby ogarnac wiekszy kawalek tekstu i ew. cos poprawic. Dowod:



Powwow signup

Jacek Krankowski

Note:

Willing to act as organizer

Willing to take photos

Willing to report on event

Willing to host visitors

Edit

Track this powwow (email)

Collapse


 
leff
leff  Identity Verified
Local time: 11:46
English to Polish
+ ...
In memoriam
skąd wiedzieć... Sep 4, 2002

Quote:


On 2002-09-04 09:26, jacek wrote:

A w ogole to skad kto mial o tym wiedziec, gdyby nie Jerzy?





Jak to skąd wiedzieć? Czyżby u Was nie powiewało? Bo u mnie powiewa, że hej!



pozdrawiam

Leszek

 
Jerzy Czopik
Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Local time: 11:46
Member (2003)
Polish to German
+ ...
TOPIC STARTER
Tu nic nie powiewa Sep 4, 2002

bo tu Niemcy, a na wszystkie demonstracje trzeba mieć zezwolenie...



Ale całkiem powważnie, ani tym razem, ani poprzednim razem żadne czarodziejskie powiewające flagi się u mnie nie pojawiły.

Na forum Powwow zaglądnąłem z ciekawości, bo mi się 21 września przypomniał.

JC


 
Uwe Kirmse
Uwe Kirmse  Identity Verified
Local time: 11:46
Polish to German
+ ...
Co gdzie powiewa... Sep 4, 2002

ProZ.com identyfikuje, skad wchodzisz na strone, a odpowiednio powiewa polska, niemiecka lub inna flaga. Zreszta odpowiednio nastawia sie tez jezyk strony, poki nie jestesmy zalogowani. Nie ma juz angielskiego jako default. Po zalogowaniu natomiast uwzglednia ustawienia indywidualne (dot. jezyka, kraju nie zmienisz). Niemniej mozliwe jest tez, ze u kogos tam nic nie powiewa albo moze jakies tam default (moze USA). Nie kazdego ISP mozna bowiem przyporzadkowac krajowi na podstawie koncowki .pl lub... See more
ProZ.com identyfikuje, skad wchodzisz na strone, a odpowiednio powiewa polska, niemiecka lub inna flaga. Zreszta odpowiednio nastawia sie tez jezyk strony, poki nie jestesmy zalogowani. Nie ma juz angielskiego jako default. Po zalogowaniu natomiast uwzglednia ustawienia indywidualne (dot. jezyka, kraju nie zmienisz). Niemniej mozliwe jest tez, ze u kogos tam nic nie powiewa albo moze jakies tam default (moze USA). Nie kazdego ISP mozna bowiem przyporzadkowac krajowi na podstawie koncowki .pl lub .de, sa tez .net, a to moze byc wyjasnieniem, dlaczego u niektorych nic nie widac.Collapse


 
Jerzy Czopik
Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Local time: 11:46
Member (2003)
Polish to German
+ ...
TOPIC STARTER
Powiewa czy nie Sep 4, 2002

to tu moim zdaniem mniej ważne.

Natomiast gdzie ma powiać pałłałowa chorągiew, to jest mój problem.

Dajcież się wyciągnąć z tej Warszawy...



 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 11:46
Member (2004)
English to Polish
+ ...
W sprawie powiewania.. Sep 7, 2002

Trzeba w swoim profilu w opcjach dotyczących otrzymywania e-maili zaznaczyć, że chcemy otrzymywać wiadomości o lokalnych wydarzeniach prozowych ... i wtedy zacznie flaga powiewać.



Leffie, zapisuję się na ten Pałłau!



Magda





 
Jerzy Czopik
Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Local time: 11:46
Member (2003)
Polish to German
+ ...
TOPIC STARTER
Fajno, ale gdzie ten Pałlał? Sep 7, 2002

Naprawdę nie dacie się wyciągnąć gdzieś w podgraniczny plener?

 
Uwe Kirmse
Uwe Kirmse  Identity Verified
Local time: 11:46
Polish to German
+ ...
powiewania c. d. Sep 7, 2002

Quote:


On 2002-09-07 18:47, Magda-KMM wrote:

Trzeba w swoim profilu w opcjach dotyczących otrzymywania e-maili zaznaczyć, że chcemy otrzymywać wiadomości o lokalnych wydarzeniach prozowych ... i wtedy zacznie flaga powiewać. ...

No tak, ale nam tu w Germany lub gdzie indziej nie będzie powiewała, kiedy są pałłały w Polsce. Mnie coś w Stuttgarcie powiewa. (200 km dalej ni&... See more
Quote:


On 2002-09-07 18:47, Magda-KMM wrote:

Trzeba w swoim profilu w opcjach dotyczących otrzymywania e-maili zaznaczyć, że chcemy otrzymywać wiadomości o lokalnych wydarzeniach prozowych ... i wtedy zacznie flaga powiewać. ...

No tak, ale nam tu w Germany lub gdzie indziej nie będzie powiewała, kiedy są pałłały w Polsce. Mnie coś w Stuttgarcie powiewa. (200 km dalej niż Warszawa) ▲ Collapse


 
Jerzy Czopik
Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Local time: 11:46
Member (2003)
Polish to German
+ ...
TOPIC STARTER
Dobra, dość tego powiewania Sep 9, 2002

Kieddy się wreszcie wypowiecie na temat lokalizacji?

Jak na razie padło hasło Warszawy bez konkretnej godziny i bez miejsca spotkania (propozycja Bolka i Lolka).

Chcąc się gdziekolwiek na Pałłał wybrać, muszę przygotować \"rumaka\" i \"wigwam\", a bez bliższych informacji trudno.

Więc dajcie sobie już spokój z powiewaniem i weźcie się za szczegóły spotkania!



Jerzy


 
Jacek Krankowski (X)
Jacek Krankowski (X)  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Z grubsza nikt sie propozycji nie przeciwstawil Sep 10, 2002

nie liczac mojego cichego glosu watpliwosci co do srodka weekendu. Rzeczywiscie jest nieprzyzwoicie pozno, ale wyglada na to, ze to samo miejsce i ta sama pora (od godz. 17.00?) w sobote 21 jest chyba aktualne. Ciezko sie po wakacjach pozbierac...

 
Jacek Krankowski (X)
Jacek Krankowski (X)  Identity Verified
English to Polish
+ ...
A nie moglibysmy w niedziele po poludniu? Sep 12, 2002

Czy niedziela 22 bm. sprawialaby roznice?

 
Magda Dziadosz
Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 11:46
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Dla mnie OK Sep 12, 2002

może być i niedziela, ale chyba trzeba by to uzgodnić za pomocą Powwow Board, w ten sposób wiadomość dotrze do wszystkich \"zapisanych\".



Magda


 
Pages in topic:   [1 2] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow - tylko gdzie?






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »