Mobile menu

Pytania ponad limit
Thread poster: M.A.B.

M.A.B.
Netherlands
Local time: 07:33
English to Polish
+ ...
Nov 12, 2006

Zadałem 3 pytania po przekroczeniu ograniczenia 20 pytań w tydzień. Myślałem, że tak jak z ograniczeniem dziennym, pokażą się one jak tylko nadejdzie odpowiedni moment. Tymczasem wg moich obliczeń powinny się ukazać wczoraj, lecz wciąż jest "Automatic vetting soon", a od tego czasu zdążyłem już zadać nowe pytanie, więc na pewno limit tygodniowy nie jest już przekroczony. Czy ktoś wie what is going on??

Direct link Reply with quote

Natalie  Identity Verified
Poland
Member (2002)
English to Russian
+ ...
Sa dwie mozliwosci Nov 12, 2006

1) Problemy z bazami danych

2) Po prostu nie bylo komu te pytania opublikowac (pytania 'ponadlimitowe' sa publikowane przez staff)

M.A.B.
Netherlands
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Super. :-/ Nov 12, 2006

Zlecenie mam na jutro, liczyłem na pomoc ProZiansów jeszcze dziś. Najchętniej to bym te pytania wycofał i zadał ponownie, ale nie da się wycofać pytań "na szaro"... Szto dziełac'??

Agnieszka Hayward
Poland
German to Polish
+ ...
gg? skype? desperacja? Nov 12, 2006

MaciejB wrote:
Szto dziełac'??

zapytać na gg, Towarzyszu
albo wysłać instant messages do tych, o których sądzisz, że są władni Ci pomóc przy danym tekście.

Powodzenia!

rzecz jasna powyższe polecam WYŁACZNIE w sytuacjach awaryjnych

[Edited at 2006-11-12 22:27]

M.A.B.
Netherlands
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Ale kogo? Nov 12, 2006

Nie bardzo wiem kogo miałbym pytać? Na mojej liście kontaktów nie ma żadnych tłumaczy :-/
A problem rozwiązałem metodą tzw. brute force, czyli zadałem te trzy pytania jeszcze raz. Co prawda dwa z oczekujących oczywiście zaraz potem się pojawiły, co spowodowało pewne zamieszanie, ale trzecie nadal gdzieś jest w internetowym "eterze"... Niestety, ProZ ma pewną bezwładność i jedno już wiem: lepiej nie zadawać pytań po przekroczeniu tygodniowego limitu. To nie działa tak jak z dziennym, że one czekają sobie w kolejce na odpowiednią chwilę, choć zupełnie nie rozumiem dlaczego.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Pytania ponad limit

Advanced search

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs