https://www.proz.com/forum/polish/59562-pytania_ponad_limit.html

Pytania ponad limit
Thread poster: M.A.B.
M.A.B.
M.A.B.
Poland
Local time: 10:34
English to Polish
+ ...
Nov 12, 2006

Zadałem 3 pytania po przekroczeniu ograniczenia 20 pytań w tydzień. Myślałem, że tak jak z ograniczeniem dziennym, pokażą się one jak tylko nadejdzie odpowiedni moment. Tymczasem wg moich obliczeń powinny się ukazać wczoraj, lecz wciąż jest "Automatic vetting soon", a od tego czasu zdążyłem już zadać nowe pytanie, więc na pewno limit tygodniowy nie jest już przekroczony. Czy ktoś wie what is going on??

 
Natalie
Natalie  Identity Verified
Poland
Local time: 10:34
Member (2002)
English to Russian
+ ...

MODERATOR
SITE LOCALIZER
Sa dwie mozliwosci Nov 12, 2006

1) Problemy z bazami danych

2) Po prostu nie bylo komu te pytania opublikowac (pytania 'ponadlimitowe' sa publikowane przez staff)


 
M.A.B.
M.A.B.
Poland
Local time: 10:34
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Super. :-/ Nov 12, 2006

Zlecenie mam na jutro, liczyłem na pomoc ProZiansów jeszcze dziś. Najchętniej to bym te pytania wycofał i zadał ponownie, ale nie da się wycofać pytań "na szaro"... Szto dziełac'??

 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 10:34
German to Polish
+ ...
gg? skype? desperacja? Nov 12, 2006

MaciejB wrote:
Szto dziełac'??


zapytać na gg, Towarzyszu
albo wysłać instant messages do tych, o których sądzisz, że są władni Ci pomóc przy danym tekście.

Powodzenia!

rzecz jasna powyższe polecam WYŁACZNIE w sytuacjach awaryjnych


[Edited at 2006-11-12 22:27]


 
M.A.B.
M.A.B.
Poland
Local time: 10:34
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Ale kogo? Nov 12, 2006

Nie bardzo wiem kogo miałbym pytać? Na mojej liście kontaktów nie ma żadnych tłumaczy :-/
A problem rozwiązałem metodą tzw. brute force, czyli zadałem te trzy pytania jeszcze raz. Co prawda dwa z oczekujących oczywiście zaraz potem się pojawiły, co spowodowało pewne zamieszanie, ale trzecie nadal gdzieś jest w internetowym "eterze"... Niestety, ProZ ma pewną bezwładność i jedno już wiem: lepiej nie zadawać pytań po przekroczeniu tygodniowego limitu. To nie działa ta
... See more
Nie bardzo wiem kogo miałbym pytać? Na mojej liście kontaktów nie ma żadnych tłumaczy :-/
A problem rozwiązałem metodą tzw. brute force, czyli zadałem te trzy pytania jeszcze raz. Co prawda dwa z oczekujących oczywiście zaraz potem się pojawiły, co spowodowało pewne zamieszanie, ale trzecie nadal gdzieś jest w internetowym "eterze"... Niestety, ProZ ma pewną bezwładność i jedno już wiem: lepiej nie zadawać pytań po przekroczeniu tygodniowego limitu. To nie działa tak jak z dziennym, że one czekają sobie w kolejce na odpowiednią chwilę, choć zupełnie nie rozumiem dlaczego.
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Pytania ponad limit






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »