kodeks postępowania cywilnego
Thread poster: ZenonStyczyrz

ZenonStyczyrz
Local time: 04:47
English to Polish
+ ...
Jan 5, 2007

Można gdzieś kupić angielskie tłumaczenie tego kodeksu?

Direct link Reply with quote

Elzbieta Pulawska  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Chyba można Jan 6, 2007

W drugiej połowie zeszłego roku wydawnictwo C.H.Beck wydało onże kodeks w moim tłumaczeniu - niestety nie wiem kiedy i jeszcze nie dostałam autorskich egzemplarzy, ale podobno już jest na rynku. Najlepiej wejść na ich stronę i sprawdzić.

Okazuje się, że chyba jednak jeszcze nie wydali. Jeżeli potrzebna jest Ci konsultacja w tym zakresie proszę o kontakt.

Elżbieta

[Edited at 2007-01-06 06:51]

[Edited at 2007-01-06 06:51]

Stanislaw Czech, MCIL  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 03:47
Member (2006)
English to Polish
+ ...
Też bardzo chcę kupić Jan 7, 2007

Niestety regularne poszukiwania zarówno na stronie C.H. Beck jak i innych wydawców pokazują, że jeszcze nic nie jest dostępne. O tyle mnie to dziwi, że pamiętam, iz jeszcze kiedy studiowałem dostępne było jakieś wydanie (oczywiście wg ówczesnego stanu prawnego).
Pozostaje tylko czekać - no i potem wysupłac sporą kupkę pieniędzy bo tanie na pewno nie będzie. Za Kodeks Spółek Handlowych płaciłem prawie 110 PLN

Gwidon Naskrent  Identity Verified
Poland
English to Polish
+ ...
Cena i KC Jan 8, 2007

Znając politykę cenową tego wydawnictwa oraz fakt monopolizacji rynku tłumaczeń ustaw można się spodziewać ceny w granicach 150-200 zł. KPC jest przecież dwukrotnie grubszy niż ustawy podatkowe, które kosztowały około 100 zł.

A czy są jakieś plany tłumaczenia KC?

Elzbieta Pulawska  Identity Verified
English to Polish
+ ...
KC i KPC Jan 9, 2007

KC również został przetłumaczony. Miłosiernie nie wspomnę nazwiska tłumoka, który to tłumaczył, ponieważ spotkał mnie wątpliwy zaszczyt weryfikowania tego "dzieła" i o mało nie wpadłam w syndrom maniakalno-depresyjny. I nie wiem co się dzieje, że ani KC ani KPC jescze nie wydają. Może czekają na nowelizację.

Osoby, które pilnie potrzebują wglądu do ww. w wersji angielskiej proszę o kontakt bezpośredni.

Elżbieta

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

kodeks postępowania cywilnego

Advanced search

Déjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »
Across v6.3
Translation Toolkit and Sales Potential under One Roof

Apart from features that enable you to translate more efficiently, the new Across Translator Edition v6.3 comprises your crossMarket membership. The new online network for Across users assists you in exploring new sales potential and generating revenue.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs