Problemy techniczne w Proz.
Thread poster: Izabella Kraus

Izabella Kraus  Identity Verified
Local time: 20:57
English to Polish
+ ...
Nov 13, 2002

Kochani Koledzy,

nie wiem na ile doświadczyliście tych samych problemów technicznych w Proz, szczególnie jeśli chodzi o pytania i odpowiedzi na pytania. Chciałam wykorzystać to miejsce, aby przeprosić wszystkich, którzy udzielili odpowiedzi na kilka moich pytań, za które nie przyznałam punktów. Nie mogłam tego uczynić, bo pytania po prostu zniknęły! Po kliknięciu linku ukazywał się meldunek w stylu \"nie ma takiego pytania\". Pech chciał, że odpowiadający to były osoby niezbyt często udzielające odpowiedzi w mojej działce, więc nawet nie pamiętam nazwisk/ pseudonimów . W przedwyjazdowym stresie nie miałam już czasu kontaktować się z pomocą techniczną. Z tego miejsca więc jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc i przepraszam za nie przydzielenie punktów.

Direct link Reply with quote

Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Member (2003)
Polish to German
+ ...
Problemy na razie niestety jeszcze trwają Nov 13, 2002

Także musimy uzbroić się w cierpliwość

Jerzy

Jacek Krankowski  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Nie wiem, czy wszystkie problemy z przeszlosci uda sie naprawic Nov 13, 2002

Na pewno nie te dotyczace pytan z feralnego 30 pazdziernika, kiedy nastapilo mechaniczne uszkodzenie serwera ProZ (sam mam kilka linkow \"Congratulations\", ktore prowadza do zupelnie innych pytan, a pytania, na ktore ja odpowiadalem wyparowaly z systemu). ProZ robi co moze hurtem, wiec raczej na pomoc w zgloszeniach jednostkowych nie bardzo mozna liczyc. Dobrze jest jednak co jakis czas sygnalizowac, ze problemy utrzymuja sie rowniez w odniesieniu do aktualnych pytan KudoZ.

Grzegorz Cygan
German to Polish
+ ...
Tego problemu nie da sie naprawic... Nov 13, 2002

Juz o tym pisano w innych forach. Ale... \"nie czas zalowac roz, gdy plona lasy\".

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Problemy techniczne w Proz.

Advanced search

PDF Translation - the Easy Way
TransPDF converts your PDFs to XLIFF ready for professional translation.

TransPDF converts your PDFs to XLIFF ready for professional translation. It also puts your translations back into the PDF to make new PDFs. Quicker and more accurate than hand-editing PDF. Includes free use of Infix PDF Editor with your translated PDFs.

More info »
SDL MultiTerm 2017
Guarantee a unified, consistent and high-quality translation with terminology software by the industry leaders.

SDL MultiTerm 2017 allows translators to create one central location to store and manage multilingual terminology, and with SDL MultiTerm Extract 2017 you can automatically create term lists from your existing documentation to save time.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs