Off topic: Off topic - Euro 2012 dla Polski i Ukrainy!
Thread poster: Andrzej Lejman

Andrzej Lejman  Identity Verified
Local time: 19:07
German to Polish
+ ...
Apr 18, 2007

Można by bez końca dyskutować, czy damy rade, zdążymy, uda się itd., ale to bez wątpienia lepsza wiadomość od tej, że przegraliśmy.
No i w naszej branży też pewnie jakiś pieniądz będzie do zarobienia, więc kto czuje ducha piłki kopanej, może już zacząć szukać kontaktów i zleceń.
W końcu, to może będzie pierwsza szansa, że nasi kopacze nożni wezmą udział w tej imprezie (o ile w tym roku im sie to nie uda).

Pozdrawiam

Andrzej

Direct link Reply with quote

Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Member (2003)
Polish to German
+ ...
A ja się już ucieszyłem, że to coś poważnego będzie :( Apr 18, 2007

No cóż, ale to chyba jeszcze bardzo długo potrwa, zanim Euro zawita do Polski i przestaniemy przeliczać...

Ale lepsze i takie kopane Euro niż nic

Jerzy

German to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Kto wie, Apr 18, 2007

Jerzy Czopik wrote:

No cóż, ale to chyba jeszcze bardzo długo potrwa, zanim Euro zawita do Polski i przestaniemy przeliczać...

Ale lepsze i takie kopane Euro niż nic

Jerzy

to byłby niezły powód, żeby w 2012 i to € też znalazło się w Polsce...

Oby.

Pozdrawiam

Andrzej

Marcelina Haftka  Identity Verified
Poland
Member (2006)
English to Polish
+ ...
Nadzieje... Apr 18, 2007

Ta wiadomość daje nadzieje na zlecenia tłumaczeniowe, na ciekawą imprezę, na ruch w branży turystycznej, a przede wszystkim na lepsze (a raczej po prostu: dobre) drogi.
Oby!
Marcelina.

Piotr Wargan  Identity Verified
Poland
English to Polish
+ ...
Życzmy sobie tego! Apr 18, 2007

Cyborg wrote:

Ta wiadomość daje nadzieje na zlecenia tłumaczeniowe, na ciekawą imprezę, na ruch w branży turystycznej, a przede wszystkim na lepsze (a raczej po prostu: dobre) drogi.
Oby!
Marcelina.

Za GW
"Dzięki Euro 2012 znacznie szybciej powstałyby też drogi ekspresowe - z Wrocławia do Warszawy oraz Szczecin-Wrocław- Praga. Natomiast autostradę A4 przedłużono by do Lwowa. Szybciej wybudowane byłyby również ekspresowe linie kolejowe łączące Wrocław z Warszawą i Berlinem. Koszt inwestycji wyceniono na 418 mln euro (bez autostrady). Wszystko było już zaplanowane, ale na dość odległą przyszłość. Jeśli dostaniemy prawo do Euro, inwestycje będą musiały powstać w ciągu czterech-pięciu lat."

Pytanie: jak w Polsce w pięc lat zbudowac linię kolejową, dłuższy kawałek drogi ekspresowej, a już nie wypowiem magicznego słowa AUTOSTRADA.

...
Oczywiście oby!
Piotr

German to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Ironia losu Apr 19, 2007

Właśnie przeczytałem, że TVP zapłaciła już poważną kasę za prawa do transmisji eliminacji do Euro 2012.

Problem teraz w tym, że nasi w nich nie zagrają...;-)

Pozdrawiam

Andrzej

Marcelina Haftka  Identity Verified
Poland
Member (2006)
English to Polish
+ ...
Nasi w finale? Apr 19, 2007

Andrzej Lejman wrote:

Właśnie przeczytałem, że TVP zapłaciła już poważną kasę za prawa do transmisji eliminacji do Euro 2012.

Problem teraz w tym, że nasi w nich nie zagrają...;-)

Pozdrawiam

Andrzej

Kurka, a ja w którejś gazecie wyczytałam, że nasi mają się dostać bez eliminacji - tylko za sam fakt bycia organizatorem Euro!
Pozdr. M.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Off topic - Euro 2012 dla Polski i Ukrainy!

Advanced search

Déjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums