Mobile menu

Off topic: Off topic - Euro 2012 dla Polski i Ukrainy!
Thread poster: Andrzej Lejman

Andrzej Lejman  Identity Verified
Local time: 11:09
German to Polish
+ ...
Apr 18, 2007

Można by bez końca dyskutować, czy damy rade, zdążymy, uda się itd., ale to bez wątpienia lepsza wiadomość od tej, że przegraliśmy.
No i w naszej branży też pewnie jakiś pieniądz będzie do zarobienia, więc kto czuje ducha piłki kopanej, może już zacząć szukać kontaktów i zleceń.
W końcu, to może będzie pierwsza szansa, że nasi kopacze nożni wezmą udział w tej imprezie (o ile w tym roku im sie to nie uda).

Pozdrawiam

Andrzej

Direct link Reply with quote

Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Member (2003)
Polish to German
+ ...
A ja się już ucieszyłem, że to coś poważnego będzie :( Apr 18, 2007

No cóż, ale to chyba jeszcze bardzo długo potrwa, zanim Euro zawita do Polski i przestaniemy przeliczać...

Ale lepsze i takie kopane Euro niż nic

Jerzy

German to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Kto wie, Apr 18, 2007

Jerzy Czopik wrote:

No cóż, ale to chyba jeszcze bardzo długo potrwa, zanim Euro zawita do Polski i przestaniemy przeliczać...

Ale lepsze i takie kopane Euro niż nic

Jerzy

to byłby niezły powód, żeby w 2012 i to € też znalazło się w Polsce...

Oby.

Pozdrawiam

Andrzej

Marcelina Haftka  Identity Verified
Poland
Member (2006)
English to Polish
+ ...
Nadzieje... Apr 18, 2007

Ta wiadomość daje nadzieje na zlecenia tłumaczeniowe, na ciekawą imprezę, na ruch w branży turystycznej, a przede wszystkim na lepsze (a raczej po prostu: dobre) drogi.
Oby!
Marcelina.

Piotr Wargan  Identity Verified
Poland
English to Polish
+ ...
Życzmy sobie tego! Apr 18, 2007

Cyborg wrote:

Ta wiadomość daje nadzieje na zlecenia tłumaczeniowe, na ciekawą imprezę, na ruch w branży turystycznej, a przede wszystkim na lepsze (a raczej po prostu: dobre) drogi.
Oby!
Marcelina.

Za GW
"Dzięki Euro 2012 znacznie szybciej powstałyby też drogi ekspresowe - z Wrocławia do Warszawy oraz Szczecin-Wrocław- Praga. Natomiast autostradę A4 przedłużono by do Lwowa. Szybciej wybudowane byłyby również ekspresowe linie kolejowe łączące Wrocław z Warszawą i Berlinem. Koszt inwestycji wyceniono na 418 mln euro (bez autostrady). Wszystko było już zaplanowane, ale na dość odległą przyszłość. Jeśli dostaniemy prawo do Euro, inwestycje będą musiały powstać w ciągu czterech-pięciu lat."

Pytanie: jak w Polsce w pięc lat zbudowac linię kolejową, dłuższy kawałek drogi ekspresowej, a już nie wypowiem magicznego słowa AUTOSTRADA.

...
Oczywiście oby!
Piotr

German to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Ironia losu Apr 19, 2007

Właśnie przeczytałem, że TVP zapłaciła już poważną kasę za prawa do transmisji eliminacji do Euro 2012.

Problem teraz w tym, że nasi w nich nie zagrają...;-)

Pozdrawiam

Andrzej

Marcelina Haftka  Identity Verified
Poland
Member (2006)
English to Polish
+ ...
Nasi w finale? Apr 19, 2007

Andrzej Lejman wrote:

Właśnie przeczytałem, że TVP zapłaciła już poważną kasę za prawa do transmisji eliminacji do Euro 2012.

Problem teraz w tym, że nasi w nich nie zagrają...;-)

Pozdrawiam

Andrzej

Kurka, a ja w którejś gazecie wyczytałam, że nasi mają się dostać bez eliminacji - tylko za sam fakt bycia organizatorem Euro!
Pozdr. M.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Off topic - Euro 2012 dla Polski i Ukrainy!

Advanced search

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
LSP.expert
You’re a freelance translator? LSP.expert helps you manage your daily translation jobs. It’s easy, fast and secure.

How about you start tracking translation jobs and sending invoices in minutes? You can also manage your clients and generate reports about your business activities. So you always keep a clear view on your planning, AND you get a free 30 day trial period!

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs