Mobile menu

Office 2007 + Trados 2007
Thread poster: Letra

Letra  Identity Verified
Poland
Local time: 21:42
Member (2009)
English to Polish
Apr 21, 2007

Witam,
pytanie techniczne do użytkowników wyżej wymienionych programów. Nie działa w nich standardowa kombinacja klawiszy Alt +. Czy ktoś już może się z tym spotkał i wie, jak rozwiązać ten problem? Pozdrawiam.

Direct link Reply with quote

Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Member (2003)
Polish to German
+ ...
Polecam korzystanie z centrum pomocy SDL Apr 21, 2007

Odpowiedź na Twoje pytanie, niestety nie taką, jakiej oczekujesz, znajdziesz tutaj.
SDL pracuje nad poprawkami, kiedy będą, na razie niewiadomo.

Tu jeszcze adres cetrum pomocy SDL na przyszłość

Jerzy

[Edited at 2007-04-21 17:39]

Natalia Gebert
Polish to English
+ ...
nowa kombinacja Apr 26, 2007

Word 2007 "rezerwuje" kombinację Alt i + dla siebie, w Tradosie 2007 działa Alt Ctrl N

Letra  Identity Verified
Poland
Member (2009)
English to Polish
TOPIC STARTER
Dzięki za odzew... Apr 28, 2007

Kombinację Ctrl + już sam wymyśliłem. I jak widać oni też. Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego 'fachowcy' z SDLa nie mogli zainstalować sobie Office'a 2007 i sprawdzić, co działa, a co nie... Na pewno mieli dostęp do wersji Beta, gdyby nawet nie było go jeszcze w sprzedaży. Przecież najważniejsze problemy wychodzą w ciągu 15 minut...

Mariusz Studzinski
English to Polish
+ ...
Gruntowny proces zapewnienia jakości ;) Apr 30, 2007

Letra wrote:

Kombinację Ctrl + już sam wymyśliłem. I jak widać oni też. Swoją drogą zastanawia mnie, dlaczego 'fachowcy' z SDLa nie mogli zainstalować sobie Office'a 2007 i sprawdzić, co działa, a co nie... Na pewno mieli dostęp do wersji Beta, gdyby nawet nie było go jeszcze w sprzedaży. Przecież najważniejsze problemy wychodzą w ciągu 15 minut...

O tym samym pomyślałem. Wygląda na to, że ten cały "gruntowny proces zapewnienia jakości oprogramowania" to tylko hasło marketingowe. Taki podstawowy błąd wyszedłby w ciągu pierwszych minut testów.

Ja z kolei mam problem z Multitermem 2007 i Wordem 2007. Taki, że Multiterm w ogóle nie daje się uruchomić (tzn. nie można wybrać bazy) i wywala błąd Visual Basic'a. Po wymianie maili z supportem i udzieleniu przez niech kilku rytunowych i banalnych porad oraz zakończonym niepowodzeniem zastosowaniu "cudownego leku" w postaci pliku Winword.exe.config miła pani z supportu stwierdziła, że dalej nie jest w stanie mi pomóc, bo musi "eskalować problem". No i tak czekam.

Mariusz

IwonaASzymaniak  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 20:42
Member
English to Polish
+ ...
Żeby tylko z tego jakiejś wojny nie było... :) Apr 30, 2007

Mariusz Studzinski wrote:

, bo musi "eskalować problem". No i tak czekam.

Ja zaczną eskalować ten problem.

Iwona

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Office 2007 + Trados 2007

Advanced search

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
Déjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs