Outlook 2000 - problem z wysyłaniem odpowiedzi
Thread poster: Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 00:43
German to Polish
+ ...
Jun 14, 2007

Kochani,

niedawno przesiadłam się z MS Outlook Express na MS Outlook 2000.

Mój problem polega na tym, że nie mogę wysyłać odpowiedzi na wiadomości (nawet potwierdzeń otrzymania maila!), jeżeli nie zmienię tematu wiadomości.

Wyskakuje mi okienko McAfee E-mail Scanner, że wiadomość nie została wysłana. W okienku podają jakiś tajemniczy kod błędu.

Gdzie mogę zmienić ustawienia zabezpieczeń, żeby program nie blokował mi w
... See more
Kochani,

niedawno przesiadłam się z MS Outlook Express na MS Outlook 2000.

Mój problem polega na tym, że nie mogę wysyłać odpowiedzi na wiadomości (nawet potwierdzeń otrzymania maila!), jeżeli nie zmienię tematu wiadomości.

Wyskakuje mi okienko McAfee E-mail Scanner, że wiadomość nie została wysłana. W okienku podają jakiś tajemniczy kod błędu.

Gdzie mogę zmienić ustawienia zabezpieczeń, żeby program nie blokował mi wysyłania odpowiedzi?

Dziękuję z góry i pozdrawiam,
Agnieszka
Collapse


 
Andrzej Lejman
Andrzej Lejman  Identity Verified
Poland
Local time: 00:43
Member (2004)
German to Polish
+ ...
Problemu nie rozwiążę, bo nie znam McAfee, ale Jun 14, 2007

to generalnie nie jest dobry pomysł. Starsze wersje Outlooka mają masę dziur i są ulubionym obiektem ataków ze strony autorów różnych złośliwych programików.
A więc albo nowszy Outlook, albo jeden z wielu dostępnych klientów poczty.
Stary Outlook jest IMHO najgorszym z możliwych wyborów.

Pozdrawiam

Andrzej


 
PAS
PAS  Identity Verified
Local time: 00:43
Polish to English
+ ...
Bill jest kochany i dba o nasze bezpieczeństwo Jun 14, 2007

"The Outlook 2000 SR-1: Extended E-mail Security Update is a major security feature for Microsoft® Outlook® 98 and Outlook 2000. It helps protect against most viruses spread via attachments to e-mail messages, in addition to helping protect users from worm viruses that replicate through Outlook (such as the ILOVEYOU and Melissa viruses).

Once installed, this update limits certain functionality within Outlook to help provide security. Restrictions include limits to specific types o
... See more
"The Outlook 2000 SR-1: Extended E-mail Security Update is a major security feature for Microsoft® Outlook® 98 and Outlook 2000. It helps protect against most viruses spread via attachments to e-mail messages, in addition to helping protect users from worm viruses that replicate through Outlook (such as the ILOVEYOU and Melissa viruses).

Once installed, this update limits certain functionality within Outlook to help provide security. Restrictions include limits to specific types of attachments, heightened default security settings, and controlled access to the Outlook automation code."

I tak dalej. To z którejś strony MS.

W którymś momencie nie można bodajże było otworzyć z Outlooka pliku o rozszerzeniu exe, bo go po prostu gdzieś kasował, żeby niechcący wirusa jakiegoś nie odpalić.

Nie wydaje mi się, żeby to był McAfee.

Nie wiem, jakie masz uaktualnienia i service packi w tym Outlooku 2000, ale boję się, że na to może nie być rozwiązania. W trosce o dobrostan użytkowników Bill takie wtedy stosował rozwiązania.
Pewnie chodzi o to, żeby mail nie szedł dalej sam (tak jak wirusy się propagują), więc wymaga wprowadzenia jakiejkolwiek zmiany, żeby móc mail puścić dalej.

Z drugiej strony, w robocie uraczyli mnie Office 2007 i jest on taaaaaaaki fajny, że aż zęby bolą.

Chyba Ci nie pomogłem, ale pogadałem sobie trochę...
Paweł
Collapse


 
Agnieszka Hayward (X)
Agnieszka Hayward (X)
Poland
Local time: 00:43
German to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Mozilla Thunderbird Jun 14, 2007

Drodzy Panowie!
Dzięki za Wasze uwagi.

Niniejszym zainstalowałam MT. Przepięknie zaimportowała mi foldery z Outlooka, bez bólu się zadomowiła (bez potrzeby wpisywania od nowa serwerów poczty wychodzącej i przychodzącej). No, miodzio.

Jeden drobny szkopuł - zaimportowała maile do 15 maja 07, nic nowszego.

Macie pojęcie, czemu?

Pozdrawiam Was w tę parną noc,
w oczekiwaniu na burzę... i wenę.

Agnieszka... See more
Drodzy Panowie!
Dzięki za Wasze uwagi.

Niniejszym zainstalowałam MT. Przepięknie zaimportowała mi foldery z Outlooka, bez bólu się zadomowiła (bez potrzeby wpisywania od nowa serwerów poczty wychodzącej i przychodzącej). No, miodzio.

Jeden drobny szkopuł - zaimportowała maile do 15 maja 07, nic nowszego.

Macie pojęcie, czemu?

Pozdrawiam Was w tę parną noc,
w oczekiwaniu na burzę... i wenę.

Agnieszka

[Edited at 2007-06-14 23:00]
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Outlook 2000 - problem z wysyłaniem odpowiedzi






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »