Mobile menu

lista tłumczy przysięgłych
Thread poster: Jolo
Jolo
English
Jun 16, 2007

Witam,
Jestem wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości w 2005roku i mam na to stosowne zaświadczenie ( na starych zasadach). Przez przypadek znalazłam stronę Departamentu Organizacyjnego i zobaczyłam tam listę tłumaczy przysięgłych do automatycznego wyszukiwania( tzn. wpisuje się nazwisko,miasto i język). Niestety nie ma tam mojego wpisu.Bardzo się zdenerwowałam i nie wiem co mam robić. W panice nie pamiętam już czy wysłałam wzory podpisów i pieczęci do 3 organów.( w 2005 wysłałam ale nie mam pewności odnośnie lat następnych)Czy może to być tym spowodowane?Czy trzeba je wysyłać co roku i do kiedy? Czy są do tego jakieś specjalne druki, czy można wysłać na zwykłej kartce?Bardzo proszę o pomoc. Gdy dostałam zaświadczenie o wpisie napisałam też list o wyrobienie nowej pieczęci i nadal jej nie mam.Do tej pory się nie martwiłam bo z wymienieniem jest czas do końca roku ale teraz już sama nie wiem co mam o tym myśleć. Bardzo proszę o pomoc.
Jola


Direct link Reply with quote
 
Aga Blazek  Identity Verified
Local time: 11:28
German to Polish
+ ...
podpowiedź Jun 16, 2007

Jolo wrote:

nie wiem co mam robić.


My możemy tylko spekulować - sprawę trzeba wyjaśnić bezpośrednio w Ministerstwie Sprawiedliwości

Ministerstwo Sprawiedliwości
Departament Organizacyjny
Wydział Tłumaczy Przysięgłych
Al. Ujazdowskie 11
00-950 Warszawa


tel. (022) 56 18 460
lub (022) 56 18 451

pozdrawiam
Aga


Direct link Reply with quote
 
Jolo
English
TOPIC STARTER
niepewność Jun 16, 2007

Dziękuję za odzew. Oczywiście w poniedziałek zadzwonię do Departamentu Organizacyjnego ale sprawę odkryłam dzisiaj i do poniedziałku nie da mi to spokoju.Może ktoś był w podobnej sytuacji i coś podpowie.

Direct link Reply with quote
 
Jolo
English
TOPIC STARTER
szczęśliwy finał Jun 18, 2007

Już jestem wpisana na listę.Po prostu zostałam przeoczona.Sugeruję aby wszystkie osoby czytające moją historię też sprawdziły czy są wpisane bo może takich przypadków być więcej.
Pozrawiam
Jola


Direct link Reply with quote
 
kfiatek
Local time: 11:28
English to Polish
+ ...
podobna historia Jun 18, 2007

No to gratuluję serdecznie. Ja, pomimo terminowego zgłoszenia faktu, czekałam na zmianę nazwiska (w związku ze ślubem) na liście, oraz na nowe zaświadczenie 10 miesięcy... Fakt, że działo się to w czasie, gdy panie miały tam dużo roboty, ale jednak...

Direct link Reply with quote
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

lista tłumczy przysięgłych

Advanced search


PDF Translation - the Easy Way
TransPDF converts your PDFs to XLIFF ready for professional translation.

TransPDF converts your PDFs to XLIFF ready for professional translation. It also puts your translations back into the PDF to make new PDFs. Quicker and more accurate than hand-editing PDF. Includes free use of Infix PDF Editor with your translated PDFs.

More info »
WordFinder
The words you want Anywhere, Anytime

WordFinder is the market's fastest and easiest way of finding the right word, term, translation or synonym in one or more dictionaries. In our assortment you can choose among more than 120 dictionaries in 15 languages from leading publishers.

More info »All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs