https://www.proz.com/forum/polish/75644-lista_t%C5%82umczy_przysi%C4%99g%C5%82ych.html

lista tłumczy przysięgłych
Thread poster: Jolo
Jolo
Jolo
English
Jun 16, 2007

Witam,
Jestem wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości w 2005roku i mam na to stosowne zaświadczenie ( na starych zasadach). Przez przypadek znalazłam stronę Departamentu Organizacyjnego i zobaczyłam tam listę tłumaczy przysięgłych do automatycznego wyszukiwania( tzn. wpisuje się nazwisko,miasto i język). Niestety nie ma tam mojego wpisu.Bardzo się zdenerwowałam i nie wiem co mam robić. W panice nie pamiętam już czy wysłałam wzory podpisów
... See more
Witam,
Jestem wpisana na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości w 2005roku i mam na to stosowne zaświadczenie ( na starych zasadach). Przez przypadek znalazłam stronę Departamentu Organizacyjnego i zobaczyłam tam listę tłumaczy przysięgłych do automatycznego wyszukiwania( tzn. wpisuje się nazwisko,miasto i język). Niestety nie ma tam mojego wpisu.Bardzo się zdenerwowałam i nie wiem co mam robić. W panice nie pamiętam już czy wysłałam wzory podpisów i pieczęci do 3 organów.( w 2005 wysłałam ale nie mam pewności odnośnie lat następnych)Czy może to być tym spowodowane?Czy trzeba je wysyłać co roku i do kiedy? Czy są do tego jakieś specjalne druki, czy można wysłać na zwykłej kartce?Bardzo proszę o pomoc. Gdy dostałam zaświadczenie o wpisie napisałam też list o wyrobienie nowej pieczęci i nadal jej nie mam.Do tej pory się nie martwiłam bo z wymienieniem jest czas do końca roku ale teraz już sama nie wiem co mam o tym myśleć. Bardzo proszę o pomoc.
Jola
Collapse


 
Aga Blazek
Aga Blazek  Identity Verified
Local time: 16:30
German to Polish
+ ...
podpowiedź Jun 16, 2007

Jolo wrote:

nie wiem co mam robić.


My możemy tylko spekulować - sprawę trzeba wyjaśnić bezpośrednio w Ministerstwie Sprawiedliwości

Ministerstwo Sprawiedliwości
Departament Organizacyjny
Wydział Tłumaczy Przysięgłych
Al. Ujazdowskie 11
00-950 Warszawa


tel. (022) 56 18 460
lub (022) 56 18 451

pozdrawiam
Aga


 
Jolo
Jolo
English
TOPIC STARTER
niepewność Jun 16, 2007

Dziękuję za odzew. Oczywiście w poniedziałek zadzwonię do Departamentu Organizacyjnego ale sprawę odkryłam dzisiaj i do poniedziałku nie da mi to spokoju.Może ktoś był w podobnej sytuacji i coś podpowie.

 
Jolo
Jolo
English
TOPIC STARTER
szczęśliwy finał Jun 18, 2007

Już jestem wpisana na listę.Po prostu zostałam przeoczona.Sugeruję aby wszystkie osoby czytające moją historię też sprawdziły czy są wpisane bo może takich przypadków być więcej.
Pozrawiam
Jola


 
kfiatek
kfiatek
Local time: 16:30
English to Polish
+ ...
podobna historia Jun 18, 2007

No to gratuluję serdecznie. Ja, pomimo terminowego zgłoszenia faktu, czekałam na zmianę nazwiska (w związku ze ślubem) na liście, oraz na nowe zaświadczenie 10 miesięcy... Fakt, że działo się to w czasie, gdy panie miały tam dużo roboty, ale jednak...

 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

lista tłumczy przysięgłych






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »