Mobile menu

nie pojawiają się nowe pytania na ProZ
Thread poster: MTG_tlumaczenia
MTG_tlumaczenia
Poland
Local time: 23:00
English to Polish
+ ...
Sep 4, 2007

Witam,
Zastanawiam się, czy to jakiś problem występujący u mnie, czy sprawa bardziej ogólna. Od dwóch dni nie pojawiają mi się żadne zmiany na liście pytań. Ani na stronie głównej, ani na podstronie bieżących pytań. Stronę odpalałem w Firefoxie i IE (bo myślałem, że jest pobierana z pamięci podręcznej, zamiast z internetu), ale w obu programach dostaję dokładnie tę samą zawartość strony. Wczoraj dodałem pytanie, mogę na nie wejść z linku z maila, ale nie z listy pytań... Ew. sugestie mile widziane.

Direct link Reply with quote

Jerzy Czopik  Identity Verified
Germany
Member (2003)
Polish to German
+ ...
U mnie wszystko działa Sep 4, 2007

Dostaję powiadomienia o pytaniach i zmieniają się na stronie startowej.

Jerzy

MTG_tlumaczenia
Poland
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
nic nie rozumiem :) Sep 4, 2007

pojawiają się nowe wątki na forum, a pytania stoją... Żeby było śmieszniej, kiedy z linku z maila z powiadomieniem wchodzę na nowe pytanie mam w górnej części strony odnośnik do pytania poprzedniego (najnowszego na widzianej przeze mnie liście), kiedy z niego korzystam, na otwartej stronie ponownie mam odnośnik tylko do poprzedniego pytania, ale nie do następnego (z którego przed chwilą przyszedłem)

IwonaASzymaniak  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 22:00
Member
English to Polish
+ ...
U mnie też Sep 4, 2007

Sprawdzałam, zmieniałam kryteria wyboru pytań i jest OK.

Iwonka

petrolhead
Poland
English to Polish
+ ...
U mnie było coś podobnego Sep 5, 2007

Mniej więcej miesiąc temu miałem podobną usterkę. Strona z pytaniami przez kilka dnia pozostawała nie zmieniona gdy wchodziłem na nią z "ulubionych". Klikanie na zakładkę "KudoZ" bądź link "Powrót do listy pytań KudoZ" (z poziomu konkretnego pytania) nic nie dawał.

O ile pamiętam ratowałem się jakoś odświeżaniem strony (przyznaję, że dziś nie pamiętam dokładnie jak to robiłem). Po mniej więcej tygodniu usterka ustąpiła samoistnie.

Pozdrawiam,

Andrzej

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

nie pojawiają się nowe pytania na ProZ

Advanced search

PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »
Across v6.3
Translation Toolkit and Sales Potential under One Roof

Apart from features that enable you to translate more efficiently, the new Across Translator Edition v6.3 comprises your crossMarket membership. The new online network for Across users assists you in exploring new sales potential and generating revenue.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs