Mobile menu

Weryfikacja, czyli potwierdzanie tożsamości w ProZ.com
Thread poster: Magda Dziadosz

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Local time: 14:04
Member (2004)
English to Polish
+ ...
Feb 19, 2003

Kochani,

dziś uruchomiono nowy system potwierdzania tożsamości członków ProZ.com. Na początek \"zweryfikowani\" zostali moderatorzy i otrzymali uprawnienia do potwierdzania istnienia tych osób, które poznali osobiście. Osobnik \"zweryfikowany\" otrzymuje haczyk i napis \"identity verified\" w swoim profilu (można obejrzeć np. w moim).

Posiadanie potwierdzonej lub nie tożsamości na razie nie wiąże się właściwie z niczym, choć najprawdopodobniej w jakimś momencie (kiedy ilość zweryfikowanych osób będzie już znaczna) pewne opcje mogą być dostępne tylko dla \"potwierdzonych\".

Otrzmanie znaczka w profilu wiąże się z tym, że wprowadzenie zmian np. w nazwie użytkownika, nazwisku (łącznie z tym czy wpisane zostało dużymi, czy małymi literami) powodować będzie utratę weryfikacji i konieczność jej powtórzenia.

A więc Pałłałowicze, przejrzyjcie swoje profile, ponieważ zabieram się za weryfikowanie Was!

Bardzo proszę wszystkich tych, których spotkałam na - bodaj już pięciu dotychczasowych Pałłałach o przysłanie mi swoich \"username\" (czasem trudno jest was odnaleźć na liście).

Pozdrawiam,

Magda

Direct link Reply with quote

Radek Podolski

Local time: 05:04
English to Polish
+ ...
A co z emigracja? Feb 20, 2003

..z dala, bidule, od ojczyzny, na pal-lalach nie bywali, kto ich nieborakow zweryfikuje?

raad

ps. a kiedy lustracja?

Magda Dziadosz  Identity Verified
Poland
Member (2004)
English to Polish
+ ...
TOPIC STARTER
Emigracja niech się nie martwi! Feb 20, 2003

Nie damy jej zginąć .

Ten system dopiero rusza i w trakcie dopracowywania są systemy potwierdzania tożsamości \"na odległość\". Na pewno żdane przywileje związane z \"haczykiem\" w profilu nie zostaną wprowadzone, dopóki każdy nie będzie miał możliwości uzyskania takiego potwierdzenia.

Przy okazji wyjaśniam, że ID verification oznacza jedynie to, że profil należy do danej osoby o podanym imieniu i nazwisku, nie oznacza natomiast potwierdzenia jakichkolwiek innych danych w profilu, a więc do lustracji nam jeszcze daleko

Magda

Uwe Kirmse  Identity Verified
Polish to German
+ ...
Weryfikacja Feb 20, 2003

Dzieki Magdo!

Juz na swojej stronie znalazlem to \"V\", ale szukanie zajelo mi troche czasu

Stad moze jeszcze taka sugestia: Raczej nikt, kto oglada profil, nie popatrzy na samym dole. O wiele lepiej wygladaloby, gdyby tego typu rzeczy byly nad KudoZami, przynajmniej mnie sie tak wydaje. Moze przekazesz te sugestie na jakies odpowiednie forum?

Pozdrawiam serdecznie.

Uwe

------------

Jacek, niestety mozesz oczerniac mnie w ten sposob bezkarnie, bo na powwow to ja robilem zdjecia i na zadnym nie ma mnie

Oswiadczam wszem i wobec, iz wygladu nie zmienilem! Moze Magda zlituje sie i opublikuje zdjecia, ktore ona zrobila (bo chyba tez robila?).

Moge najwyzej opublikowac zdjecie z lipca 2002, wiec kilka dni po powwow:

\"To

[ This Message was edited by:on2003-02-20 14:29]

Jacek Krankowski  Identity Verified
English to Polish
+ ...
Kudos, Uwe Feb 20, 2003

Jest to szczegolnie istotne w Twoim przypadku, gdyz podczas powwow wygladales inaczej niz na zdjeciu. Nigdy nie wiadomo kto jaka gre prowadzi!

Piotr Turski  Identity Verified
Poland
English to Polish
+ ...
Bardzo prosze o weryfikację... Feb 20, 2003

... bo i ja jestem na zdjęciach, które zrobił Uwe. Co do autora zdjęć, to istotnie - w rzeczywistości prezentuje się lepiej niż wirtualnie

Przy okazji, na Powwow korciło mnie, żeby poprosić o (wtedy odpłatną) weryfikację mej tożsamości. Jednak przemogłem się - i oto teraz mam szansę to samo otrzymać za darmo. Festina lente!

Piotr

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Weryfikacja, czyli potwierdzanie tożsamości w ProZ.com

Advanced search

Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs