Koszty usług księgowych
Thread poster: Bjørnar Magnussen
Bjørnar Magnussen
Bjørnar Magnussen  Identity Verified
Local time: 01:21
English to Norwegian
+ ...
Feb 15, 2008

Dostałem dzisiaj e-mail od swojego biura rachunkowego, w którym poinformowano mnie, że w związku ze zmienającym się rynkiem pracy w Warszawie wynagrodzenie księgowej wzrosło dwukrotnie i że w związku z tym ceny ich usług też muszą wzrosnąc. Podwyższyli mi cenę za usługi księgowe z 200 na 250 zl.

Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z was w ostatnim czasie miał podobną sytuację? Ile płacicie za usługi księgowe? Szczegolnie interesuje mnie Warszawa.

Pozdrawiam, Bjørnar


 
Lucyna Lopez Saez
Lucyna Lopez Saez  Identity Verified
Poland
Local time: 01:21
Member (2007)
Polish to French
+ ...
Stawka księgowego Feb 18, 2008

Mieszkam w Ząbkach pod Warszawą i płacę księgowemu właśnie w tych granicach. Nie wiem jaki rodzaj księgowości prowadzisz, ja jestem Vatowcem i wystawiam miesięcznie do 20 faktur zbiorczych, zawsze są jakieś umowy o dzieło, faktury od tłumaczy pracujących dla mnie, jakieś faktury zagraniczne itp. Jednym słowem zajmuje mu to ze dwa wieczory (bo też zawsze coś musimy jeszcze uzgodnić dosłać itp). Robi mi wszystkie korekty, ZUS-y itp. Poza tym doradza, jest dyspozycyjny na każ... See more
Mieszkam w Ząbkach pod Warszawą i płacę księgowemu właśnie w tych granicach. Nie wiem jaki rodzaj księgowości prowadzisz, ja jestem Vatowcem i wystawiam miesięcznie do 20 faktur zbiorczych, zawsze są jakieś umowy o dzieło, faktury od tłumaczy pracujących dla mnie, jakieś faktury zagraniczne itp. Jednym słowem zajmuje mu to ze dwa wieczory (bo też zawsze coś musimy jeszcze uzgodnić dosłać itp). Robi mi wszystkie korekty, ZUS-y itp. Poza tym doradza, jest dyspozycyjny na każdy telefon. Myślę, że to zupełnie godziwa stawka.
Pozdrawiam
LA
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Koszty usług księgowych






TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »