Mobile menu

Pomoc w pisaniu mgr z tłumaczenia ustnego konsekutywnego jęz. angielskiego
Thread poster: Jakub Wosik

Jakub Wosik
Local time: 11:59
English to Polish
+ ...
Feb 29, 2008

Nazywam się Jakub Wosik, jestem studentem V roku filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim i poszukuję tłumaczy ustnych konsekutywnych języka angielskiego chętnych do pomocy. Moja praca magisterska dotyczy notatek w tłumaczeniu konsekutywnym.

Szukam tłumaczy, którzy zechcieliby wypełnić moją ankietę dotyczącą tego zagadnienia. Ankieta jest anonimowa, nie wykorzystam uzyskanych informacji do niczego poza badaniami akademickimi.

Oto linki do mojej ankiety:

Word 2003
Questionnaire.word2003.doc

Word 2007
Questionnaire.word2007.docx

To jest jedna i ta sama ankieta, tyle tylko że nie każdy ma Office'a 2007, więc pierwsza wersja jest dla Office'ów przed 2007.

Ankieta jest opatrzona instrukcjami, więc nie powinno być problemu z jej wypełnieniem. Wypełnioną i zapisaną ankietę proszę przesłać pod adres email podany na końcu ankiety.

Z góry dziękuję za pomoc.

Direct link Reply with quote

PAS  Identity Verified
Local time: 11:59
English to Polish
+ ...
Ankieta Feb 29, 2008

Nie trzeba mieć dwóch wersji ankiet. Word 2007 odczyta dokument w formacie 2003.

W mailu pozwoliłem sobie zasugerować drobne poprawki w instrukcji do ankiety...
No i to cyjanowe tło... oczy bolą!

Pozdrawiam,
Paweł Skaliński

Yoanna  Identity Verified
United States
Local time: 03:59
English to Polish
+ ...
Wysylam :) Feb 29, 2008

Tlo u mnie bylo biale.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Monika Jakacka Márquez[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Pomoc w pisaniu mgr z tłumaczenia ustnego konsekutywnego jęz. angielskiego

Advanced search

LSP.expert
You’re a freelance translator? LSP.expert helps you manage your daily translation jobs. It’s easy, fast and secure.

How about you start tracking translation jobs and sending invoices in minutes? You can also manage your clients and generate reports about your business activities. So you always keep a clear view on your planning, AND you get a free 30 day trial period!

More info »
WordFinder
The words you want Anywhere, Anytime

WordFinder is the market's fastest and easiest way of finding the right word, term, translation or synonym in one or more dictionaries. In our assortment you can choose among more than 120 dictionaries in 15 languages from leading publishers.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs