Pages in topic:   < [1 2]
Hungarian forum needed- Hungarian Forum is now open.
Thread poster: Olga Simon
Eva Denes
Eva Denes
Spanish to English
+ ...
AGREE! Apr 16, 2002

Én is egyetértek a fentiekkel, de mindenképpen javaslom a magyar nyelv használatát, mert nem szeretném kizárni azokat a kollégákat (ismerek legalább egyet), akik nem angolosok, és ProZ tagok.



N. Dénes Éva



 
sunrose
sunrose
Local time: 12:25
German to Hungarian
+ ...
Jó ötlet!!!! Apr 16, 2002

Teljesen egyetértek a magyar fórum létrehozásával!

 
Steffen Pollex (X)
Steffen Pollex (X)  Identity Verified
Local time: 12:25
English to German
+ ...
Why not? Apr 16, 2002

[I just did not pay attention that there was none (no wonder, I do not understand Magyar at all, I have friends in Budapest, though). Potentially, I think, every language should be allowed to have their forum here if desired.



Good luck!

Steffen]

On 2002-04-16 08:40, idioma wrote:

Én is egyetértek a fentiekkel, de mindenképpen javaslom a magyar nyelv használatát, mert nem szeretném kizárni azokat a kollégákat (ismerek legalább egyet), a
... See more
[I just did not pay attention that there was none (no wonder, I do not understand Magyar at all, I have friends in Budapest, though). Potentially, I think, every language should be allowed to have their forum here if desired.



Good luck!

Steffen]

On 2002-04-16 08:40, idioma wrote:

Én is egyetértek a fentiekkel, de mindenképpen javaslom a magyar nyelv használatát, mert nem szeretném kizárni azokat a kollégákat (ismerek legalább egyet), akik nem angolosok, és ProZ tagok.



N. Dénes Éva



[/quote]
Collapse


 
Katalin Radnóti (X)
Katalin Radnóti (X)
Local time: 12:25
English to Hungarian
+ ...
Benne vagyok. Apr 16, 2002

Szerintem is hasznos lehet.

 
Csaba Ban
Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Local time: 12:25
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
Henrynek szóltam Apr 16, 2002

Sziasztok!

Pár nappal ezelõtt már küldtem Henrynek egy emilt errõl, de eddig semmi válasz. Most egy hivatalosabb csatornát választva \"service request\"-et nyújtottam be - talán ennek hamarabb lesz foganatja.

Jelentkezem, ha bármilyen elõrelépés mutatkozik.

mfefo vs. Proz: nem ismerem az mfefo listát, de belenézek. Egyébként miért lenne baj, ha a kettõ párhuzamosan létezne? Idõnként beleolvasok néhány nem angol nyelvû ProZ témába, és
... See more
Sziasztok!

Pár nappal ezelõtt már küldtem Henrynek egy emilt errõl, de eddig semmi válasz. Most egy hivatalosabb csatornát választva \"service request\"-et nyújtottam be - talán ennek hamarabb lesz foganatja.

Jelentkezem, ha bármilyen elõrelépés mutatkozik.

mfefo vs. Proz: nem ismerem az mfefo listát, de belenézek. Egyébként miért lenne baj, ha a kettõ párhuzamosan létezne? Idõnként beleolvasok néhány nem angol nyelvû ProZ témába, és általában könnyed témákról van szó, nem pedig súlyos szakmai vitákról. A fordító per def. egyedül dolgozik, és hajlamos a kelleténél többször is pótcselekvéshez folyamodni, mint pl. a Proz oldalain csámocsogni. Miért ne tegyünk erre most még egy lapáttal?
Collapse


 
ivw (X)
ivw (X)
English to Hungarian
+ ...
Koszi Csaba & Henry! Apr 16, 2002

Quote:


.. Most egy hivatalosabb csatornát választva \"service request\"-et nyújtottam be - talán ennek hamarabb lesz foganatja.





Es mar mukodik is, nagyszeru!

It\'s already up -- thank you Henry!

Csaba, akkor Te vagy a moderator?




Kedves Szekany Andras, nem latom, mi hatranyunk szarmazna abbol, ha egynel tobb forumon is tudunk kommunikalni. Velemenyem
... See more
Quote:


.. Most egy hivatalosabb csatornát választva \"service request\"-et nyújtottam be - talán ennek hamarabb lesz foganatja.





Es mar mukodik is, nagyszeru!

It\'s already up -- thank you Henry!

Csaba, akkor Te vagy a moderator?




Kedves Szekany Andras, nem latom, mi hatranyunk szarmazna abbol, ha egynel tobb forumon is tudunk kommunikalni. Velemenyem szerint minel tobb forrashoz tudunk folyamodni kerdes / problema / megosztando ertekes informacio eseten, annal jobb, mindannyiunknak.




Udv, jo munkat:

Ildiko
Collapse


 
Yngve Roennike
Yngve Roennike
Local time: 06:25
Swedish to English
+ ...
Neutral Apr 26, 2002

Don’t know that I necessarily agree with that, seeing that many other “minority” or “LLD” [languages of limited diffusion] languages don’t have independent forums. However, I do think you yourself would make a marvelous moderator, if you aren’t already one.

 
Henry Dotterer
Henry Dotterer
Local time: 06:25
SITE FOUNDER
Hungarian Forum is open now. May 14, 2002

I am closing this thread.

 
Pages in topic:   < [1 2]


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Hungarian forum needed- Hungarian Forum is now open.






Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »