Cristina Butaş se alătură echipei de moderatori ProZ.com
Thread poster: Cristiana Coblis
Cristiana Coblis
Cristiana Coblis  Identity Verified
Romania
Local time: 04:34
Member (2004)
English to Romanian
+ ...
Jan 22, 2009

Dragi colegi,

Îmi face plăcere să vă anunţ îmbogăţirea echipei de moderatori români ProZ.com: Cristina Butaş a devenit comoderator KudoZ pe perechile engleză > română şi franceză > română.

Cristina Butaş este din Timiş, este membră ProZ din 2005 şi a contribuit la localizarea sitului în limba română. De asemenea, Cristina este membră a ATR din 2005 şi îmi face o deosebită plăcere să adaug că se numără printre membrii cei mai activi ai AT
... See more
Dragi colegi,

Îmi face plăcere să vă anunţ îmbogăţirea echipei de moderatori români ProZ.com: Cristina Butaş a devenit comoderator KudoZ pe perechile engleză > română şi franceză > română.

Cristina Butaş este din Timiş, este membră ProZ din 2005 şi a contribuit la localizarea sitului în limba română. De asemenea, Cristina este membră a ATR din 2005 şi îmi face o deosebită plăcere să adaug că se numără printre membrii cei mai activi ai ATR, participând la mai multe proiecte ale asociaţiei.

Felicitări, Cristina!
Collapse


 
Delia Georgescu
Delia Georgescu  Identity Verified
Romania
Local time: 04:34
English to Romanian
+ ...
Felicitări! Jan 22, 2009

Felicitări şi mult succes!

 
Mihaela BUFNILA
Mihaela BUFNILA  Identity Verified
Romania
Local time: 04:34
English to Romanian
+ ...
Felicitări! Jan 22, 2009

Felicitări! Îţi doresc să ai parte de întrebări cu miez, de răspunsuri pe măsură şi de discuţii fără egal

 
Cristina Butas
Cristina Butas  Identity Verified
Romania
Local time: 04:34
Member (2005)
English to Romanian
+ ...
Mulţumesc! Jan 22, 2009

Vă mulţumesc pentru aprecieri.
Îmi face plăcere să mă alătur echipei de moderatori şi cred că totul va decurge foarte bine.

Mult spor în toate!

Cristina


 
Maria Diaconu
Maria Diaconu  Identity Verified
Romania
Local time: 04:34
English to Romanian
Bun venit, Cristina! Jan 22, 2009

Sunt sigură că te vei simţi ca acasă în marea echipă a moderatorilor ProZ şi îţi doresc succes în îndeplinirea noilor sarcini!

 
cameliaim
cameliaim  Identity Verified
Spain
Local time: 03:34
Member (2005)
Spanish to Romanian
+ ...
Felicitări! Jan 22, 2009

şi din partea mea. Spor la treabă şi sper să ne fie la toţi de folos.

 
Dan Marasescu
Dan Marasescu  Identity Verified
Romania
Local time: 03:34
Member (2003)
English to Romanian
+ ...
Întăriri Jan 22, 2009

Dragă Cristina,

Încă o dată, bun venit în echipa de moderatori. O să împărţim perechea FR-RO în beneficiul întrebăreţilor.

Îţi doresc moderaţie cu succes şi succes fără moderaţie.

Dan


 
Andrei Albu
Andrei Albu
Romania
Local time: 04:34
Member (2002)
English to Romanian
+ ...
Forţe sporite Jan 23, 2009

Dragă Cristina,

Mă bucur şi te felicit şi eu pentru venirea ta în comunitatea moderatorilor, pe care, cu siguranţă, o vei îmbogăţi. Succes maxim în toate şi s-auzim numai de bine!

Andrei


 
Karin-Stefanie Vikete
Karin-Stefanie Vikete  Identity Verified
Romania
Local time: 04:34
Romanian to German
+ ...
FELICITARI!! Jan 25, 2009

Dragă Cristina!!

Te felicit pentru acest lucru.

GOOD LUCK

Karin


 
veronica drugas
veronica drugas  Identity Verified
Italy
Local time: 03:34
Italian to Romanian
+ ...
Felicitari si din partea mea! Jan 26, 2009

Draga Cristina,

Am avut ocazia sa te cunosc anul trecut la Timisoara, esti o adevarata profesionista si o persoana deosebita, cu muuuuult bun-simt si modestie innascuta!

Spor la lucru,
Veronica


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Cristina Butaş se alătură echipei de moderatori ProZ.com






Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »