Salutari tuturor de la AltaLingua
Thread poster: altalingua RO
altalingua RO
altalingua RO
Romania
Local time: 01:11
Member (2003)
German to Romanian
Sep 21, 2003

Am devenit de curand membru platinum si am ramas placut surprinsi de activitatea intensa si extrem de utila de pe forumul romanesc, propunandu-ne sa contribuim activ ori de cate ori ne va sta in putinta. Colega noastra, Anne Hundorfean, a reprezentat firma noastra la intalnirea de la Cluj, ocazie cu care a avut prilejul sa-i cunoasca pe multi dintre dumneavoastra, asadar traim cu speranta ca numele nostru nu reprezinta o necunoscuta. Ne bazam pe experienta dumneavoatra de membri ai acestui forum... See more
Am devenit de curand membru platinum si am ramas placut surprinsi de activitatea intensa si extrem de utila de pe forumul romanesc, propunandu-ne sa contribuim activ ori de cate ori ne va sta in putinta. Colega noastra, Anne Hundorfean, a reprezentat firma noastra la intalnirea de la Cluj, ocazie cu care a avut prilejul sa-i cunoasca pe multi dintre dumneavoastra, asadar traim cu speranta ca numele nostru nu reprezinta o necunoscuta. Ne bazam pe experienta dumneavoatra de membri ai acestui forum pentru a obtine raspunsuri la eventualele noastre nelamuriri.

Cu consideratie,

Mihai Budau
AltaLingua - Traduceri Tehnice
Collapse


 
Cristiana Coblis
Cristiana Coblis  Identity Verified
Romania
Local time: 01:11
Member (2004)
English to Romanian
+ ...
Bun venit Sep 21, 2003

Bun venit pe forum si esti invitat si incurajat cu caldura sa participi cat mai intens la dicutiile de pe forum.
Multe salutari.


 
Ciprian Dumea
Ciprian Dumea  Identity Verified
Local time: 00:11
English to Romanian
+ ...
Bine ati venit :-) Sep 24, 2003

Salutari si din partea mea pentru toata echipa Altalingua, in special lui Anne H., care v-a reprezentat cu cinste. Sa ne auzim cu bine.

 
Claudia Serban
Claudia Serban  Identity Verified
Local time: 01:11
English to Romanian
Toate cele bune! Sep 29, 2003

Toate cele bune si sa auzim numai de bine!

 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Salutari tuturor de la AltaLingua






Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »