Mobile menu

Posturi traducator
Thread poster: xxxMihai Badea
xxxMihai Badea  Identity Verified
Luxembourg
Member (2004)
English to Romanian
+ ...
Jun 7, 2004

Pentru cine nu a citit Romania libera de astazi, 7 iunie, a aparut (la pagina 27) un anunt pentru 8 posturi de traducator/revizor lingvist pentru un proiect de traducere legislatie europeana cu durata de 6 luni. CV-urile trebuie trimise pana la 14 iunie la OP 63 CP 140 Bucuresti sau la e-mail proiect2004@rdslink.ro (oricum, verificati si voi adresele). Puteti cere informatii la tel. (021)2319920, intre 12 si 17.
Am inteles ca proiectul se va desfasura in Bucuresti si ca cei selectati vor fi angajati pe durata determinata (6 luni). Stiu ca unii dintre voi au fost deja implicati in astfel de proiecte. Merita experienta?

Mihai

Direct link Reply with quote

Andrei Albu  Identity Verified
Romania
Local time: 22:52
English to Romanian
+ ...
Si inca alte posturi - engleza, spaniola Jun 7, 2004

Celor interesati de un post de asistent lingvistic in cadrul unui program PHARE, le recomand urmatorul link: http://www.infoeuropa.ro/docs/Linguistic.Assistant.exe

Accesand linkul veti da de o arhiva autoexecutabila din care veti putea extrage un fisier cu fisa postului si altul cu detalii de contact.

P.S. Scuze daca e o prblema cu accesarea linkului. Cine e interesat sa-mi scrie si-i voi trimite documentele sub forma de attachment in Word.

Bafta!

[Edited at 2004-06-07 15:23]

[Edited at 2004-06-07 15:24]

[Edited at 2004-06-07 15:28]

xxxMihai Badea  Identity Verified
Luxembourg
Member (2004)
English to Romanian
+ ...
TOPIC STARTER
Bun si asta Jun 7, 2004

Pentru link, incercati cu Copy Paste ce este intre paranteze [http://www.infoeuropa.ro/docs/Linguistic Assistant.exe]. Cat despre cele 8 posturi publicate in Romania libera, am uitat sa spun ca sunt pentru engleza si franceza.

[Edited at 2004-06-07 15:49]

valentina2
English to Spanish
post traducator - accesare link Jun 30, 2004

va rog sa imi trimiteti doc sub forma de atasament in word.
Andrei Albu wrote:

Celor interesati de un post de asistent lingvistic in cadrul unui program PHARE, le recomand urmatorul link: http://www.infoeuropa.ro/docs/Linguistic.Assistant.exe

Accesand linkul veti da de o arhiva autoexecutabila din care veti putea extrage un fisier cu fisa postului si altul cu detalii de contact.

P.S. Scuze daca e o prblema cu accesarea linkului. Cine e interesat sa-mi scrie si-i voi trimite documentele sub forma de attachment in Word.

Bafta!

[Edited at 2004-06-07 15:23]

[Edited at 2004-06-07 15:24]

[Edited at 2004-06-07 15:28]

Andrei Albu  Identity Verified
Romania
Local time: 22:52
English to Romanian
+ ...
Ideea era sa-mi scrieti pe adresa personala Jun 30, 2004

Scuze daca am fost neclar, dar daca nu-mi scrieti pe adresa personala n-am cum sa va trimit fisierele ca attachments de pe ProZ.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Lucica Abil[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Posturi traducator

Advanced search

WordFinder
The words you want Anywhere, Anytime

WordFinder is the market's fastest and easiest way of finding the right word, term, translation or synonym in one or more dictionaries. In our assortment you can choose among more than 120 dictionaries in 15 languages from leading publishers.

More info »
Déjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs