Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9]
Moneybookers в Україні
Thread poster: kitsune
Roman Bulkiewicz
Roman Bulkiewicz  Identity Verified
Local time: 22:23
Member (2004)
English to Ukrainian
+ ...
логіка Jul 26, 2012

mk_lab wrote:
...як не для підприємницької діяльністi?
Карта ФОП - вона i є "карта підприємця". Це ж просто логiчно...


Платежі з картки -- одне, приймання платежів на картковий рахунок -- дещо інше.

Можливо, на це дивляться крізь пальці і банки, і "втілювачі", але саме на сайті останніх (Єдина база податкових знань) я, наскільки пам'ятаю, й бачив роз'яснення з цього приводу. Проте лізти туди зараз не маю ні часу, ні натхнення.

постiйно отримував не неї платежi вiд замовникiв.


А навіщо ви це робили? Для безготівкових платежів є основний рахунок. Значить, тільки для готівкових -- через банківську касу/банкомат/термінал? Я знаю, що так роблять, сам не раз таким чином платив. А законом такий спосіб готівкових розрахунків регламентований? Як, зокрема, платник може вказати дійсне призначення платежу -- оплата товарів чи послуг? Ніяк, отже маємо завідоме введення в оману. Зрештою, подивіться у свій договір з банком про корпоративний картковий рахунок: є там що-небудь про приймання платежів? Отож.

[Редактировалось 2012-07-26 12:10 GMT]


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 22:23
Member (2004)
English to Russian
+ ...
Усе там нормально Jul 26, 2012

Романе, ви мене дивуєте. Такий досвiдчений, та юридично пiдкований, а найпростiших речей не знаєте.
Roman Bulkiewicz wrote:
А навіщо ви це робили? Для безготівкових платежів є основний рахунок. Значить, тільки для готівкових -- через банківську касу/банкомат/термінал? Я знаю, що так роблять, сам не раз таким чином платив. А законом такий спосіб готівкових розрахунків регламентований? Як, зокрема, платник може вказати дійсне призначення платежу -- оплата товарів чи послуг? Ніяк, отже маємо завідоме введення в оману. Зрештою, подивіться у свій договір з банком про корпоративний картковий рахунок: є там що-небудь про приймання платежів? Отож.

[Редактировалось 2012-07-26 12:10 GMT]

Менi теж лiньки лiзти кудись в нормативнi акти, але 100% стверджую, що це цiлком офiцiйна та дуже зручна схема (оскiльки кошти одразу поступають на картку, одразу СМС-ка приходить i не треба ходити пiшки до банку з чековою книжкою).

Навiть на самiй картцi написано Visa Business - нiяких сумнiвiв бути не може!

Для нього вiдкривається цiлком окремий рахунок (8-значний, на вiдмiну вiд 11-значного "основного"), та нiяк не прив'язаний до "основного" розрахункового рухунку.
Замовники у призначеннi платежу пишуть, наприклад: "Сплата за послуги перекладу; для зарахування на СКР № ********** (10-значний номер карткового рахунку)". Все проходить чiтко i швидко.

Тiльки цей рахунок в мене i був першi три роки пiдприємництва.
"Основний" р/р я вiдкрив тiльки для того, щоб через нього вiдкрити валютнi рахунки.

Крiм того, на цю картку можна без комiсiйних перераховувати грошi з "основного" р/р через "Банк-клiєнт", що я й роблю дуже часто, бо дуже не люблю ходити до банку "персонально".

Менi цей рахунок саме для цього й запропонували вiдкрити власне в самому банку, бо вони також не люблять паперовоi роботи з чеками.

На нього можна також беспосередньо продавати валюту, минаючи "основний" гривневий рахунок (на двi операцii менше). Але з цим iнодi плутанина виходить, бо в "Банк-клiєнтi" для продажу валюти "забито" 11-значний номер, та нема де напряму вказувати № СКР - лише в графi призначення. Не всi дiвчиська-оператори здатнi з цим впоратися. Доводиться телефонувати, та "давати iм орiєнтацiю".

Але, повторюю, - картковий бiзнес-рахунок ФОП буває тiльки гривневим.

Спитайте в свойому банку (у мене, мiж iншим, також РФБ "Аваль", як i у вас). Буде для вас радiсть... За вами пляшка на найближчому Пау-Вау

[Edited at 2012-07-26 14:34 GMT]


 
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Ukraine
Local time: 22:23
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Пане Романе, не вводьте в оману Aug 1, 2012

Roman Bulkiewicz wrote:

Darrichi wrote:
Какую выбрать для работы с МБ, в каком лучше банке открыть счет?


Classic. Вищий клас непотрібен, а в нижчому (Electron) нема сенсу.
Можна й MasterCard, різниці нема.

Якщо з МБ виводити гроші на картку - то вона має бути тільки Візою.
"Український" MasterCard не проходить, з нього можна тільки поповнювати рахунок у МБ.
До речі, Carte Bleue в одному з наших банків - це теж не Віза

Зараз новеньке на їхньому сайті з'явилося: Moneybookers Prepaid MasterCard. Ніхто часом ще не пробував цю штуку "на зуб"?


 
Marina Matsyuk
Marina Matsyuk
Ukraine
Local time: 22:23
English to Russian
+ ...
Попробуем, когда вступим в ЕС Aug 2, 2012

Зараз новеньке на їхньому сайті з'явилося: Moneybookers Prepaid MasterCard. Ніхто часом ще не пробував цю штуку "на зуб"? [/quote]


По Вашей ссылке в разделе "Who can apply?"

Anyone who is 18 years old and over and resides in the European Union * can apply for the Moneybookers Prepaid MasterCard.


 
Alexander Onishko
Alexander Onishko  Identity Verified
Russian to English
+ ...
Ну так это скоро уже Aug 2, 2012

Marina Matsyuk wrote:

Попробуем, когда вступим в ЕС



Ну так это скоро уже


 
Pages in topic:   < [1 2 3 4 5 6 7 8 9]


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Moneybookers в Україні







CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »