Mobile menu

Off topic: online oyun oynar m覺s覺n覺z?
Thread poster: Gaye Terzioglu-Booth
Gaye Terzioglu-Booth  Identity Verified
Australia
Local time: 15:29
Turkish to English
+ ...
May 9, 2003

Selam herkese!

Bakiyorum forum konu basliklarina hepsi anlamli, hepsinin belirli bir amaci, hedefi var. Dedim ki ben bir degisiklik yapayim.

Bugunku sabah saatleri sacmaligim su:

Everquest adli oyun. Iki yildir oynuyorum zaman buldukca. Bilen oynayan var mi aranizda? Felaket bagimlilik yapan bir oyun.

Gecen sene bir arkadasima bahsettim bana aaaa cadi, buyucu vs, seytan filan... Turkiye kaldirmaz bu oyunu. Cok sasirdim, bu bir oyun, seytanla filan ilgisi yok. Bir karakter yaratiyorsun sonra gidip ufakli buyuklu canavarlarla savasip oyun icinde tecrube puani kazaniyorsun, her puan grubu seni bir sonraki duzeye yaklastiriyor. Falan filan. Cok kapsamli oyun ama oynamadan anlamak ve anlatmak zor. Bu oyunun kendine ait terminolojisi var, ne yazik ki cogunun Turkcesini bilmiyorum. En guzel tarafi, oynarken diger oyuncularla konusabiliyorsun, birlikte grup halinde avlanabiliyorsun. Sosyal bir oyun yani.

Neyse, simdilik bu kadar.

Eger oynayaniniz varsa, ben Tarew Marr (Taru Mar hehe) server uzerinde Gaiah isimli ranger karakteri oynuyorum. (Yok Chuck Norrisvari bir ranger degil bu)

Eh hadi hoscakalin.

Off-topic denemesinin sonu... END PROGRAM

Gaye

[Subject edited by staff or moderator 2005-01-11 06:09]

Direct link Reply with quote

shenay kharatekin
Turkey
Local time: 08:29
Turkish to English
+ ...
BAKA B襤R NER襤 May 12, 2003

ELBETTE OYNARIZ FAKAT BEN ONLINE 襤NG襤L襤ZCE CHAT VE 襤NG襤L襤ZCE B襤LG襤 YARIMALARINI DAHA OK TERC襤H ED襤YORUM.
[addsig]

Direct link Reply with quote

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

online oyun oynar m覺s覺n覺z?

Advanced search

Translation news in Turkey

WordFinder
The words you want Anywhere, Anytime

WordFinder is the market's fastest and easiest way of finding the right word, term, translation or synonym in one or more dictionaries. In our assortment you can choose among more than 120 dictionaries in 15 languages from leading publishers.

More info »
SDL MultiTerm 2017
Guarantee a unified, consistent and high-quality translation with terminology software by the industry leaders.

SDL MultiTerm 2017 allows translators to create one central location to store and manage multilingual terminology, and with SDL MultiTerm Extract 2017 you can automatically create term lists from your existing documentation to save time.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs