Mobile menu

Malayca öğrenmek?
Thread poster: ALEXrunaway
ALEXrunaway
Mayanlanguages to English
Dec 23, 2008

Merhabalar;
Malayca öğrenmek istiyorum. Günlerdir internet üzerinde çeşitli araştırmalarım oldu fakat, her hangi bir kaynak veya döküman ile karşılaşamadım. Acaba aranızda Malayca öğrenebilmem için bir kaynak, döküman, kitap v.b. tavsiye edebilecek biri varmı. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

Direct link Reply with quote

Özden Arıkan  Identity Verified
Germany
Local time: 23:06
Member
English to Turkish
Malayca forumunda sorabilirsiniz Dec 23, 2008

http://www.proz.com/forum/222

İyi şanslar

Ali Bayraktar  Identity Verified
Turkey
Member (2007)
English to Turkish
+ ...
Elçilikler Dec 23, 2008

Merhaba,
Üniversitede iken Fransızca ve Almanca öğrenmek isteyen arkadaşlar için, Fransa ve Almanya'nın Büyükelçiliklerine yazı yazmıştık. Saolsunlar (Fransa Almaty Büyükelçiliği özellikle) koca bir sandık dolusu kaynak gönderdiler. Almanya'nın Ankar abüyükelçiliğide kaset ve kitap gibi kaynaklar da göndermişti.

Size de aynı yöntemi öneririm.

Brunei, Singapur ve Malezya ülkelerinin Büyükelçiliklerine yazınız. Size piyasada olmayan cinsten kaynakları ücret almadan ulaştıracaklarından eminim. Çünkü elçiliklerin misyonlarından biridir bu.

İyi şanslar diliyorum.

ALEXrunaway
TOPIC STARTER
Elçilikler Dec 24, 2008

İlginiz için teşekkür ederim. Malezya ve Singapur Büyükelçiliklerine derdimi anlatan bir e-mail gönderdim. Bakalım nasıl bir haber gelecek. Eğer faydası olursa, olumlu yada olumsuz haberleri yine bildiririm.

ALEXrunaway
TOPIC STARTER
Elçilikler Dec 27, 2008

Göndermiş olduğum e-mail'lere maalesef bir cevap alamadım. Dünyada 9. sırada olan bir lisanı öğrenme şartlarının bu kadar kısıtlı olması hakikaten düşündürücü. Yada ben hadisenin yanlış bir yerindeyim. Nasıl birşeydir anlayamadım.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Malayca öğrenmek?

Advanced search

Translation news in Turkey

LSP.expert
You’re a freelance translator? LSP.expert helps you manage your daily translation jobs. It’s easy, fast and secure.

How about you start tracking translation jobs and sending invoices in minutes? You can also manage your clients and generate reports about your business activities. So you always keep a clear view on your planning, AND you get a free 30 day trial period!

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs