Arada bir görüşmek
Thread poster: murat Karahan
murat Karahan
murat Karahan  Identity Verified
Türkiye
Local time: 15:57
English to Turkish
+ ...
Dec 3, 2004

Arada bir görüşmek yetmez, bunu düzenli olarak yapmak lazım. Bundan iki yıl önce bu sıralarda bir ara buluşmuştuk. Sonuç, yakınlaşma.
Ama Henry'nin sorusu üzerine verdiğim cevabı buraya aktarmakta fayda var, ilk powwow çok talihsiz bir şekilde yapıldı. Çok fazla 1. madde çok az 10. madde uygulandı ( ya da o zaman için tersi). Öbür taraftan böyle toplantılar çadır toplantısı adı alt
... See more
Arada bir görüşmek yetmez, bunu düzenli olarak yapmak lazım. Bundan iki yıl önce bu sıralarda bir ara buluşmuştuk. Sonuç, yakınlaşma.
Ama Henry'nin sorusu üzerine verdiğim cevabı buraya aktarmakta fayda var, ilk powwow çok talihsiz bir şekilde yapıldı. Çok fazla 1. madde çok az 10. madde uygulandı ( ya da o zaman için tersi). Öbür taraftan böyle toplantılar çadır toplantısı adı altında kolay kolay düzenlenemeyecek gibi görünüyor. Nedenini yine geçmişte aramak lazım ama gündeme gereksiz yere getirmeden.

"arada bir görüşmek 12:16am

Yazmadan önce biraz zaman geçmesinde yarar gördüm:

Bir yüz yüze görüşme ortamının yararlı olabileceğini düşünüyorum. Güzel vakit geçirmesek de, arada şu ekranların olmaması, bazı konuların daha rahat konuşulmasını sağlayabilir.

Sizleri bilemem ama ben forumlarda yazıştığım / mesajlarını okuduğum insanlarla arada bir de olsa yüz yüze gelmekte yarar görüyorum, olanaklıysa eğer. İnsanları düşünürken, sadece yazdıkları karakterlerle değil, "canlı" halleriyle canlandırmanın yerini başka bir şeyin alamayacağını düşünüyorum."

[Edited at 2004-12-15 02:38]

[Edited at 2004-12-15 12:54]
Collapse

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Arada bir görüşmek

Translation news in Türkiye

Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »