Pages in topic:   [1 2] >
Ankara Powwow'unun ard覺ndan
Thread poster: Sel癟uk Budak

Sel癟uk Budak  Identity Verified
Local time: 04:00
English to Turkish
+ ...
Jun 5, 2005

(Asl覺nda, baka bir bal覺k d羹羹nm羹t羹m, ancak Richard Bach'覺n bir kitab覺n覺n da bal覺覺 olduu i癟in vazge癟tim)

Ankara toplant覺s覺na kat覺lan, kat覺lmay覺 d羹羹n羹p kat覺lamayan, kat覺lamasa da uzaktan destek veren herkese teekk羹r ediyorum.

Kat覺l覺m arzu ettiim kadar y羹ksek olmasa da, toplant覺y覺 balang覺癟taki amac覺 a癟覺s覺ndan deerlendirdiimde baar覺l覺 bulduumu belirtmeliyim: Profillerin arkas覺ndaki ger癟ek kiileri tan覺mak.

B羹t羹n arkadalar 癟ok ince, olumlu ve yap覺c覺yd覺.
覺t覺r son derece uyumlu ve sosyaldi. Yar覺 fobik olan bende bile okama, sevme arzular覺 uyand覺rd覺.

USB kablosunu bekliyorum. Gelir gelmez, ilgili sayfaya 癟ektiim birka癟 fotoraf覺 y羹kleyeceim.

Kiisel olarak ben bu toplant覺y覺, bir t羹r haz覺rl覺k toplant覺s覺, bir 繹n-powwow olarak deerlendirmek isterim. 襤lerideki daha geni kat覺l覺ml覺, belki "konu odakl覺" toplant覺lara bir zemin oluturaca覺n覺 umar覺m.

Eer bu t羹rden formats覺z (ve geni kat覺l覺ml覺) birka癟 toplant覺 daha d羹zenlenebilirse, amaca y繹nelik toplant覺lar i癟in iyi bir zemin oluturulabilecei kan覺s覺nday覺m.

Kat覺lan-kat覺lamayan herkese 癟ok teekk羹rler.
SB

Direct link Reply with quote

sevinc altincekic  Identity Verified
English to Turkish
+ ...
Ankara seyahati Jun 5, 2005

B羹y羹k bir keyifti. Son dakika kat覺lmaya karar veren bendeniz, iyi ki de gitmiim dedim. 襤nsan覺n ismen tan覺d覺覺 ama y羹zy羹ze gelmedii/gelemedii insanlarla g繹r羹mesi bir baka ey. Bu arada profillerinde resimleri bulunan arkadalar覺 da tan覺yamamak baka bir ey:-) Ay arkadalar ne kadar farkl覺ym覺s覺n覺z...

Bizi Ankara'ya ve Ankara'dan ta覺yan, varaca覺m覺z yerlere kadar g繹t羹ren Baybars'a 繹zel bir teekk羹r... 襤htiya癟 molalar覺m覺z覺 istediimiz anda bize salad覺 ya... Ama sanki ben ondan daha fazla yorulmuum gibi geldi...

S覺ra 襤stanbul powwow'unda. Tekne gezisi d羹羹n羹yoruz... Gaye, Avustralya'dan gelecekti. Gayecim bir deiiklik yok dimi? Senin geliine ayarlayal覺m diyorum. Ankaral覺lar覺 ve dier Istanbul d覺覺ndakileri ve elbette Istanbullular覺 bekliyoruz.

Sevgiler,
Sevin癟

Not: Bu arada Ankaral覺 arkadalar, kendi aran覺zda da g繹r羹meye devam edin.

Baybars Araz  Identity Verified
English to Turkish
+ ...
g羹zeldi... Jun 5, 2005

Powwow organizasyonu bence yeterince g羹zeldi. Tan覺ma erefine eritiim herkese buradan bir kez daha teekk羹r ederim.

Not: Arabay覺 kullan覺rken hi癟 yorgunluk hissetmedim ama eve geldikten sonra 14 saat deliksiz uyudum vallahi

zden Ar覺kan  Identity Verified
Germany
Local time: 03:00
Member
English to Turkish
Powwow gen癟letirmi Jun 6, 2005

[Edited at 2005-06-06 00:53]

Serkan Doan  Identity Verified
Turkey
Turkish to English
+ ...
D羹zenleyiciler :) Jun 6, 2005

Bana bu sosyallik 1,5 sene yeter. 2007 ba覺nda barbek羹l羹 & tekne gezili 襤stanbul powwow'unda bulual覺m

English to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
Fotoraflar Jun 6, 2005

zg羹n羹m, ancak fotoraflar覺 hafta sonuna kadar y羹kleme imkan覺m yok.

Bendeki ve dier arkadalar覺n bana iletecekleri fotoraflardan 10 tanesini d羹羹k 癟繹z羹n羹rl羹kl羹 olarak ilgili powwow sayfas覺na y羹kleyeceim.

Bendeki ve bana iletilecek fotoraflar覺n tamam覺n覺 y羹ksek 癟繹z羹n羹rl羹kl羹 olarak, kendi siteme y羹kleyeceim, dileyen arkadalar覺n kendi bilgisayar覺na indirebilmesi i癟in. Y羹ksek 癟繹z羹n羹rl羹kl羹 fotoraflar sitede 15 g羹n kadar kalacak, sonra sileceim.
SB

turengfr  Identity Verified
English to Turkish
+ ...
Ankara ve fotoraflar Jun 6, 2005

Merhaba,

Denemek i癟in bir tane grup fotoraf覺 y羹kledim powwow sayfas覺na, baar覺l覺 olursa dierlerini de y羹klerim. Sel癟uk bey, fotoraflar覺 photoshop'ta a癟覺p k羹癟羹k boyutta kaydedebilirsiniz, y羹klediim fotoraf 2,5 MB idi, 256KB'ye d羹t羹.
Ve Ankara... bence olduk癟a samimi, d羹zeyli, keyifli bir ortamd覺. 襤simlerle ya da fotoraflarla birebir tan覺mak 癟ok g羹zeldi, Sevin癟'e kat覺l覺yorum kimse proz'daki fotoraflara aldanmas覺n.
Sel癟uk'a ve kat覺lan herkese teekk羹rler, 襤stanbul ya da Ankara'da tekrar g繹r羹mek dileiyle.

Not: Bir rivayete g繹re 襤stanbullular Ankara gezisinin en 癟ok 襤smail Usta b繹l羹m羹n羹 sevmiler

Germany
Member
English to Turkish
Galiba baar覺yla y羹klenmemi :P Jun 6, 2005

Hep merak ederdim, bu baar覺yla y羹klendi ne demek diye, imdi anlad覺m Veya, ben g繹remiyorum, linkini versene, ay meraktan 癟atl覺ycam!

turengfr,

Denemek i癟in bir tane grup fotoraf覺 y羹kledim powwow sayfas覺na, baar覺l覺 olursa dierlerini de y羹klerim.

diyor ama...

[Edited at 2005-06-06 10:02]

English to Turkish
+ ...
Ben de g繹remiyorum! Jun 6, 2005

Becerememi miyim yoksa sayfada yazd覺覺 gibi "Submissions will be reviewed before final posting." durumu mu emin deilim. Biraz daha 癟atlatay覺m, fotoraftaki herkesin yan覺na isimlerini yazd覺m

[quote]Xola wrote:

Hep merak ederdim, bu baar覺yla y羹klendi ne demek diye, imdi anlad覺m Veya, ben g繹remiyorum, linkini versene, ay meraktan 癟atl覺ycam!

English to Turkish
+ ...
TOPIC STARTER
ununla idare edin! Jun 6, 2005

Sa batan: Sel癟uk, Ender, Nilg羹n, Murat, Turengfr
Sol batan: G羹ler, mit, Baybars, Sevin癟, Serkan, nder

http://www.turktrans.net/powwow/powwow020.jpg

resim biraz b羹y羹k癟e, a癟覺lmas覺 zaman alabilir.
SB

Germany
Member
English to Turkish
Ee o tabaklar niye bo, pe癟ete mi yediniz? Jun 6, 2005

Sel癟uk Budak wrote:

Sa batan: Sel癟uk, Ender, Nilg羹n, Murat, Turengfr
Sol batan: G羹ler, mit, Baybars, Sevin癟, Serkan, nder

http://www.turktrans.net/powwow/powwow020.jpg

resim biraz b羹y羹k癟e, a癟覺lmas覺 zaman alabilir.
SB

eyy, kem k羹m... ya neler yediniz sahi?

Valla i癟inizde bir tek mit'i g繹rsem tan覺rd覺m, o da s覺rt覺nda lacivert ceket olmas覺 art覺yla Hepiniz 癟ok eker, 癟ok neeli 癟覺km覺s覺n覺z arkadalar, imrendim valla, yer de baya覺 g羹zelmi... Sel癟uk sen bu kadar gen癟 miydin ya? u profil resimlerinizi update edin bari art覺k Peki bu fotoraf覺 kim 癟ekti? 覺t覺r m覺?

[Edited at 2005-06-06 12:17]

English to Turkish
+ ...
mit Jun 6, 2005

mit benim de tam kafamdaki gibiydi, sadece piposu eksikti Herkes 癟ok eker 癟覺km覺, "i癟elim g羹zelleelim modundaki" ben hari癟! zden'den ya da Sel癟uk'tan acilen d羹zg羹n bir foto istiyorum

Valla i癟inizde bir tek mit'i g繹rsem tan覺rd覺m, o da s覺rt覺nda lacivert ceket olmas覺 art覺yla

Turkey
Turkish to English
+ ...
Cimri Jun 6, 2005

ok cimriydi bu organizat繹r, hepimiz a癟 kald覺k.

Ger癟ei s繹ylemek gerekirse, saolsunlar arkadalar覺n salatalar覺 ve 癟in b繹rekleri sayesinde doydum, bir ara 癟覺t覺r覺n bile kasesine g繹z dikmitim, ki irkilene dek.

Orada herkes ayn覺 eyi s繹yledi Xola, kimse kimseyi tahmin edememi, k繹pek bile apayr覺 bir ak覺nl覺k i癟indeydi. Neyse b繹ylece fiziken de tan覺 olduk. Dar覺s覺 dier powwowlara..

[quote]Xola wrote:

neler yediniz ?

[Edited at 2005-06-06 11:25]

Turkey
Turkish to English
+ ...
Nispet! Jun 6, 2005

Esasen ben bir nebze ikayet癟iyim, 癟羹nk羹羹;

-Birka癟 abla bana full 癟覺t覺r delikanl覺 muamelesi yapt覺 ve ineleme suretiyle m羹temadiyen taciz etti,
-Sigara i癟meyen bir birey olarak 癟eviri camias覺nda asla kabul g繹remeyeceimi kabullendim ve yemek boyunca s羹rekli aa覺land覺m..

Fakaat;

As覺l 襤stanbul'a d繹nerken Bolu dalar覺 eteklerinde bilmemne ustan覺n mekan覺nda sisli puslu dalara kar覺 ger癟ekten muhteem bir manzaran覺n hemen yan覺ba覺nda bir mola vermiiz ve bi yemiiz ki, efenim, muazzamd覺 dorusu. Orada Ankara powwow'unu derinlemesine m羹talaa etmek ve eksik kalan dedikodular覺 da tamamlamak f覺rsat覺n覺 yakalad覺k. Amma orada 癟ekilen resimleri asla yay覺nlamayaca覺m覺z覺n bilinmesini isterim...

[Edited at 2005-06-11 20:55]

Baybars Araz  Identity Verified
English to Turkish
+ ...
... Jun 6, 2005

Sen kabul g繹rmezsin tabi Serkan.. ne alkol var ne sigara... resimde bile elinde kocaman bir ayran barda覺 senin 癟evirilerinin kalitesinden de 羹phelenmeye balad覺m bak ben imdi...

Pages in topic:   [1 2] >

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Ankara Powwow'unun ard覺ndan

Advanced search

Across v6.3
Translation Toolkit and Sales Potential under One Roof

Apart from features that enable you to translate more efficiently, the new Across Translator Edition v6.3 comprises your crossMarket membership. The new online network for Across users assists you in exploring new sales potential and generating revenue.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs