Paypal?
Thread poster: DK YIGIT (X)
DK YIGIT (X)
DK YIGIT (X)
Local time: 06:32
Turkish to English
+ ...
Aug 22, 2005

Merhaba arkadaslar, ilk mesajimi sonunda yaziyorum
Daha fazla bekleyemeyecegim ve cok merak ettigim icin sormak istedim. Turkiye'de olup Paypal odemelerini kabul eden arkadaslar, bu odemeleri kabul etmeyi nasil basarabiliyorlar? Paypal'in worldwide sayfasinda Turkiye icin odemenin ulke icindeki bankalara kabul edilemeyecegi, U.S. bankalarindan birinin hesabi olmasi gerektiği yazili. O zaman arkadaslar sizin U.S. bankalarin
... See more
Merhaba arkadaslar, ilk mesajimi sonunda yaziyorum
Daha fazla bekleyemeyecegim ve cok merak ettigim icin sormak istedim. Turkiye'de olup Paypal odemelerini kabul eden arkadaslar, bu odemeleri kabul etmeyi nasil basarabiliyorlar? Paypal'in worldwide sayfasinda Turkiye icin odemenin ulke icindeki bankalara kabul edilemeyecegi, U.S. bankalarindan birinin hesabi olmasi gerektiği yazili. O zaman arkadaslar sizin U.S. bankalarinda hesabiniz var da o şekilde mi mumkun oluyor; Yoksa benim gozumden kacan baska bir husus mu var? Aslinda bir sorum daha var ama onu baska bir gune saklasam sanirim iyi olacak. Yardiminiz icin simdiden tesekkur ediyorum.
Collapse

Özden Arıkan
Özden Arıkan  Identity Verified
Germany
Local time: 05:32
Member
English to Turkish
+ ...
PayPal Aug 23, 2005

Merhaba,

Proz'a ve Türkçe foruma hoşgeldiniz.

Türkiye'de PayPal ve benzeri servislerle ilgili bilgiyi şu forumda bulabilirsiniz.

Ayrıca yukarıda gördüğünüz menüden Community -> Forum search seçerek forum içinde ayrıntılı arama y
... See more
Merhaba,

Proz'a ve Türkçe foruma hoşgeldiniz.

Türkiye'de PayPal ve benzeri servislerle ilgili bilgiyi şu forumda bulabilirsiniz.

Ayrıca yukarıda gördüğünüz menüden Community -> Forum search seçerek forum içinde ayrıntılı arama yapmanız, dolayısıyla önceden oluşmuş bilgilere ulaşmanız mümkün.

Selamlar,
Özden Arıkan
Collapse

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Paypal?

Translation news in Türkiye

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »