Mobile menu

繹deme bi癟imleri
Thread poster: sevinc altincekic
sevinc altincekic  Identity Verified
Local time: 13:35
English to Turkish
+ ...
Sep 20, 2002

Soruldu mu bu daha 繹nce bilmiyorum ama. u 繹deme bi癟imlerini bana anlatacak kimse var m覺?

money order ve wire? nedir tam olarak bunlar?

Ayr覺ca bizim EFT dediimiz olayla bir ilgisi var m覺 bunlardan birinin?

yurtd覺覺yla 癟al覺t覺覺mda banka hesap numaras覺n覺 verdim, param geldi, ben de bunu EFT diye biliyorum. Herhangi bir masraf da 繹demedim. yoksa wire transfer mi bu? ama o zaman masraf 繹demem gerekiyordu???

kafa kar覺覺k yani

Direct link Reply with quote

lagunali
Local time: 03:35
Turkish to English
+ ...
money order ve wire Sep 21, 2002

Money orderin, (kisisel) cekten farki, money orderin gonderildigi kisi tarafindan hicbir ucret/masraf odenmeden aninda nakite donusturulebilmesidir. Cunku money orderi banka veya postahaneden satin alan gonderen kisi tum masaraflari odemistir.

Wire transferdede gonderen kisi tum masraflari onceden odedigi icin alicican genelde masraf kesilmez. Ama bu bankadan bankaya farklilik gosterebilir...

Post removed: This post was hidden by a moderator or staff member because it was not in line with site rule
Post removed: This post was hidden by a moderator or staff member because it was not in line with site rule

Adnan zdemir
Turkey
Local time: 13:35
Member (2007)
German to Turkish
+ ...
Madem konuyu 3-4 g羹n 繹nce gen癟 bir meslekta覺m覺z merak etmi... Nov 27, 2010

Ve tekrar Prozk繹y forum g羹ndemine ta覺m覺...
=================================

Uluslararas覺 pratik 繹deme bi癟imleri unlard覺r:

1) Banka havalesi: IBAN ve BIC/SWIFT kodunu belirterek paran覺z覺n hesab覺n覺za yatmas覺n覺 salayabilirsiniz.

2) Moneybookers: Web sitesini incelemek yararl覺 olabilir...

3) Paypal: '' '' '' '' '' ...

Bunlar覺n haricinde Monegram var, Western Union var, varda var hepsi nette bulunabilir. + Hemen bu forumda konu zaten ayr覺nt覺l覺 olarak ele al覺nm覺, arayal覺m bakal覺m belki buluruz

襤NTERNETTE ARATIRMA YAPMAK hepimizi m羹k羹lattan kurtaracakt覺r.

Sayg覺lar, selamlar

[Edited at 2010-11-28 09:31 GMT]

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

繹deme bi癟imleri

Advanced search

Translation news in Turkey

CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »
D矇j Vu X3
Try it, Love it

Find out why D矇j Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs