Mobile menu

Dünya Çevirmenler Günü'nü tüm dünyada powwowlarla kutlayalım!
Thread poster: RominaZ

RominaZ
SITE STAFF
Jul 26, 2007

Hep birlikte, mesleğimizin şölenini gerçekleştirelim


Sevgili ProZcular,

Sizleri, Dünya Çevirmenler Günü'nü tüm dünyada powwowlar düzenleyerek ProZ.com topluluğuyla birlikte kutlamaya davet ediyoruz.

Dünya Çevirmenler Günü'ne denk gelen hafta sonu, yani Eylül ayının 28, 29 ve 30'unda, dünyanın dört bucağında muhteşem bir etkinlik düzenleniyor. Dünyanın bütün şehirlerinde çevirmenler, arka arkaya ProZ.com powwowlarıyla mesleklerinin şölenini yaşayacak. Bu toplu etkinlik, bugüne dek yeryüzünde gerçekleşmiş en büyük çevirmenler toplantısına dönüşebilir.

Bir powwowdan diğerine ulaştırılan mesajlarla eşi benzeri görülmedik bir deneyim yaşayacak, dünyanın bir ucundaki meslektaşlarımıza "Merhaba" deme şansını yakalayacağız. İleriki tarihlerde bu konuda daha çok bilgi bulacaksınız.

Daha hiç powwowa katılmadınız mı?

Dünyanın öbür ucundaki meslektaşlarınıza tek bir mesajla ulaşmanızı sağlayabilecek olan bu fırsatı kaçırmayın. ProZ.com powwowları resmiyetten uzak, ücretsiz etkinliklerdir ve tek yapmanız gereken, katılmaktır! Powwow sayfası'na göz atıp size en yakın powwowa kaydolmanız yeterli.

Yakınınızda düzenlenen powwow yok mu? Siz önerin!

Yaşadığınız bölgeye yakın bir yerde düzenlenen powwow yoksa, siz önerebilirsiniz. ProZ.com üyesiyseniz veya kimliğiniz doğrulanmışsa (VID'lenmişseniz), oturduğunuz şehirde powwow düzenlemek için yapmanız gerekenler, tarih ve yer (çoğu zaman bir lokanta) seçip toplantı sırasında katılım listesi çıkarmaktan ibaret. Etkinliğin tanıtımını yapmanız, hatta toplantıda çıkıp konuşma yapmanız bile şart değil; tanıtımı ProZ.com üstlenir ve toplantıların da herhangi bir programa bağlı olması gerekmez. Bir deneyin: Yakınınızda ne kadar çok Prozcu bulunduğunu keşfetmek hoş bir sürpriz olabilir.

Burada powwow önerebilirsiniz.

Bütün dünyayı kucaklayan bu kutlamaya katılmak, hiç kuşkusuz bir daha yaşanmayacak bir deneyim olacak. Siz de bu olağanüstü girişimin parçası olun!

Katılım hakkında daha geniş bilgi için şu adrese yazabilirsiniz: romina@proz.com

Herkese sevgiler,
Romina


Direct link Reply with quote
 

RominaZ
SITE STAFF
TOPIC STARTER
İstanbul Buluşması Jul 31, 2007

Merhaba


İstanbul buluşması teklif edilmiştir. http://www.proz.com/powwow/1481 adresinden kayıt yaptıracağınızı umuyorum.


Organizasyona yardım etmek isterseniz, lütfen bana yazın romina@proz.com

Teşekkürler


Direct link Reply with quote
 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Dünya Çevirmenler Günü'nü tüm dünyada powwowlarla kutlayalım!

Advanced search


Translation news in Turkey

TransPDF.com PDF Translation
Fast and Reliable PDF Translation - reduce your workload while maintaining quality

Unlock the potential of PDFs, taking your original PDF, replacing the text with your translations from your preferred tools and in minutes, get a high quality, ready-to-use, translated PDF. Try it now - your first 50 pages are free.

More info »
Quiick
Want to earn more in your spare time? Monetize your knowledge!

Do you speak one or more foreign languages? Fluency in target language + willingness & ability to help people in everyday situations could earn you $45 / hour. Download “Quiick Angel” app & become a guardian angel today

More info »All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs