https://www.proz.com/forum/ukrainian/14465-%DF%EA_%EC%EE%E6%ED%E0_%EA%EE%F0%E8%F1%F2%F3%E2%E0%F2%E8%F1%FF_%EF%EE%F1%EB%F3%E3%E0%EC%E8_paypal_%E6%E8%E2%F3%F7%E8_%E2_%D3%EA%F0%E0%BF%ED%B3.html

Pages in topic:   [1 2] >
Як можна користуватися послугами PayPal, живучи в Україні?
Thread poster: Oleg Prots
Oleg Prots
Oleg Prots  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:03
English to Ukrainian
+ ...
Sep 25, 2003

Колеги, поділіться секретом, якщо не шкода:
У декого в профайлах стоїть кнопка PayPal з підписом, що "такий-то accepts secure payments here".
Я вже довший час шукаю спосіб просто і швидко отримувати малі суми від клієнтів, але ані PayPal, ані Moneybookers не хочуть мати справи з Україною. Я пробу
... See more
Колеги, поділіться секретом, якщо не шкода:
У декого в профайлах стоїть кнопка PayPal з підписом, що "такий-то accepts secure payments here".
Я вже довший час шукаю спосіб просто і швидко отримувати малі суми від клієнтів, але ані PayPal, ані Moneybookers не хочуть мати справи з Україною. Я пробував домовитися з хорошим товаришем, що мешкає зараз в Англії, щоб користуватися його акаунтом в PayPal - він не проти, але побоюється ускладнень з тамтешньою податковою системою (досі він тільки платив за допомогою PayPal, і не знає, "як то буде", якщо на його акаунт почнуть надходити гроші).

Якщо хтось може дати пораду з власного досвіду - буду надзвичайно вдячний.

Олег
Collapse


 
Vladimir Dubisskiy
Vladimir Dubisskiy
United States
Local time: 02:03
Member (2001)
English to Russian
+ ...
Україна не підписала документ щодо Sep 25, 2003

Мабуть через те вона у "чорних списках". А чому Ви не хочете відкрити рахунок (Інший Олег, Іспано-російський мод так зробив, як він казав. Він в Украіні - Харків). Бо, взагалі, чи варто довіряти тому ПейПолові.. шкода, що Генрі знищив прозетовський гаманець.
Oleg Prots wrote:

Колеги, поділіться секретом, якщо не шкода:
У декого в профайлах стоїть кнопка PayPal з підписом, що "такий-то accepts secure payments here".
Я вже довший час шукаю спосіб просто і швидко отримувати малі суми від клієнтів, але ані PayPal, ані Moneybookers не хочуть мати справи з Україною. Я пробував домовитися з хорошим товаришем, що мешкає зараз в Англії, щоб користуватися його акаунтом в PayPal - він не проти, але побоюється ускладнень з тамтешньою податковою системою (досі він тільки платив за допомогою PayPal, і не знає, "як то буде", якщо на його акаунт почнуть надходити гроші).

Якщо хтось може дати пораду з власного досвіду - буду надзвичайно вдячний.

Олег


[Edited at 2003-09-25 20:13]


 
Oleg Prots
Oleg Prots  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:03
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Я _НЕ ХОЧУ_??? Sep 25, 2003

Vladimir Dubisskiy wrote:

А чому Ви не хочете відкрити рахунок (Інший Олег, Іспано-російський мод так зробив, як він казав.


Я дуже хочу, причому давно!
Ось цитата з PayPal User Agreement:

4. Non-U.S. Use. To be eligible for an account, you must be a resident of the United States or one of the approved countries listed below:
Anguilla Argentina Australia* Austria Belgium Brazil Canada* Chile China Costa Rica Denmark* Dominican Republic Finland* France* Germany* Greece Hong Kong* Iceland India Ireland Israel Italy Jamaica Japan* Luxembourg Mexico* Netherlands* New Zealand*
Norway* Portugal Singapore* South Korea Spain* Sweden* Switzerland Taiwan United Kingdom*

Аналогічний відлуп я отримав при спробі відкрити рахунок в Moneybookers:
Due to legal restrictions, we cannot accept registrations from residents of Ukraine.

Тому і питаю, можливо, хтось мене просвітить, як же це все-таки можливо... Не хочу докучати нікому особисто, тож питаю на форумі. Все просто.


... шкода, що Генрі знищив прозетовський гаманець.


І мені дуже шкода. І Job Track Record - також.

[Edited at 2003-09-25 20:55]


 
Vladimir Shapovalov
Vladimir Shapovalov  Identity Verified
United States
Local time: 00:03
Member (2003)
English to Bulgarian
+ ...
More insight Sep 25, 2003

Hi Oleg,

I wouldn't recommend using someone elses PayPal (e.g. for example UK) account from Ukraine. PayPal tracks the IP addresses during log on, so if you repeatedly log into that account from Ukraine (or any other country not present in the list of approved countries), they will put restrictions onto this account (namely, for withdrawing and sending money) until the ID is verified. They ask for a pile of documents (bank docs, utility bills, etc) in order to restore the account. <
... See more
Hi Oleg,

I wouldn't recommend using someone elses PayPal (e.g. for example UK) account from Ukraine. PayPal tracks the IP addresses during log on, so if you repeatedly log into that account from Ukraine (or any other country not present in the list of approved countries), they will put restrictions onto this account (namely, for withdrawing and sending money) until the ID is verified. They ask for a pile of documents (bank docs, utility bills, etc) in order to restore the account.


[quote]Oleg Prots wrote:
Ось цитата з PayPal User Agreement:

4. Non-U.S. Use. To be eligible for an account, you must be a resident of the United States or one of the approved countries listed below:
Anguilla Argentina Australia* Austria Belgium Brazil Canada* Chile China Costa Rica Denmark* Dominican Republic Finland* France* Germany* Greece Hong Kong* Iceland India Ireland Israel Italy Jamaica Japan* Luxembourg Mexico* Netherlands* New Zealand*
Norway* Portugal Singapore* South Korea Spain* Sweden* Switzerland Taiwan United Kingdom*
Collapse


 
Oleg Rudavin
Oleg Rudavin  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:03
Member (2003)
English to Ukrainian
+ ...
Пояснення Sep 26, 2003

Vladimir Dubisskiy wrote:

А чому Ви не хочете відкрити рахунок (Інший Олег, Іспано-російський мод так зробив, як він казав. Він в Украіні - Харків).



Щоб не було плутанини, я мав на увазі поточні банківськи рахунки, які, гадаю, є у всіх, хто праціє через Інтернет.

Може, PayPal теж став би у нагоді для розрахунків, коли сума незначна; наприклад, через відсутність дешевого способу перерахування грошей я не одержав десь $60 від трьох клієнтів, бо місцеві банки беруть $20 за чек, навіть коли це чек на $5, а платити бозна кільки за wire transfer п'ятнадцяти доларів - я навіть не став наполягати на розрахунках


 
Oleg Prots
Oleg Prots  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:03
English to Ukrainian
+ ...
TOPIC STARTER
Складно виглядає, одним словом... Sep 26, 2003

Але дякую за відповіді.

В мене залишається один варіант: намовити-таки до "співпраці" когось із численних друзяк, що "там"... Керувати акаунтом вони можуть і самі, через свою ІР-адресу, треба тільки уточнити питання оподаткування. Якщо хтось може щось підказати по Англі
... See more
Але дякую за відповіді.

В мене залишається один варіант: намовити-таки до "співпраці" когось із численних друзяк, що "там"... Керувати акаунтом вони можуть і самі, через свою ІР-адресу, треба тільки уточнити питання оподаткування. Якщо хтось може щось підказати по Англії або Німеччини, також буду вдячний.

А стосовно чеків: Олег, в нас у Львові Ексімбанк бере за чек 3,5% від суми. Правда, вони вимагають 80 грн. застави на випадок неоплати чеку банком-емітентом, але їх же потім повертають. Ну і звичайно, термін у них - 45 днів чекати грошей не надто приємно.
Collapse


 
Alexander Onishko
Alexander Onishko  Identity Verified
Russian to English
+ ...
взагалі я не дуже обізнаний у даному питанні, але ... Feb 11, 2004

... чому вельмишановному панству не подобається wetern union ?

 
Vladimir Dubisskiy
Vladimir Dubisskiy
United States
Local time: 02:03
Member (2001)
English to Russian
+ ...
я теж мав на увазі простий банківський рахунок Feb 12, 2004

Але я не знаю "місцевих особливостей", скажимо так. А мені пей-пол чомусь не подобається, чисто інтуітивно (вони збирають дані, такі як номер віза-карти, наприклад - нащо..).
А у Польщі, наприклад, якщо відкрити рахуночок, чи у мад"ярів? Не легше?

Привіт,
В.


Oleg Prots wrote:

Але дякую за відповіді.

В мене залишається один варіант: намовити-таки до "співпраці" когось із численних друзяк, що "там"... Керувати акаунтом вони можуть і самі, через свою ІР-адресу, треба тільки уточнити питання оподаткування. Якщо хтось може щось підказати по Англії або Німеччини, також буду вдячний.

А стосовно чеків: Олег, в нас у Львові Ексімбанк бере за чек 3,5% від суми. Правда, вони вимагають 80 грн. застави на випадок неоплати чеку банком-емітентом, але їх же потім повертають. Ну і звичайно, термін у них - 45 днів чекати грошей не надто приємно.


 
LiubovMarchenko
LiubovMarchenko  Identity Verified
Local time: 10:03
English to Russian
+ ...
Новини PayPal в Україні Dec 8, 2006

Олег,
хочу в свою чергу спитати про новини PayPal в Україні. Сподіваюся, у Вас є про що розповісти новачкові.
Ви не використовуєте PayPal, це через складнощі з іноземною податковою, про які вже згадували?
Ви працюєте з MoneyBookers. Скажіть, робота з цією системою дійсно така проста, як це анонсується на їх сайті, чи є "особливості національної рибалки" для українців?
І як потім одержати ці гроші?


 
Oleksandr Matviychuk
Oleksandr Matviychuk
Ukraine
Local time: 10:03
English to Ukrainian
+ ...
PayPal Dec 19, 2008

Хотілося б ще раз підняти цю тему. Можна якось через PayPal одержати гроші від замовника?

 
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Nadiia and Vatslav Yehurnovy
Ukraine
Local time: 10:03
Member (2008)
English to Russian
+ ...
Легально - неможливо Dec 20, 2008

Client wrote:

Хотілося б ще раз підняти цю тему. Можна якось через PayPal одержати гроші від замовника?

Особисто мені пропонували одні "добрі дяді" обхідний маневр, але мене якось здивували 15% комісії за їхні послуги...

Моїм іншим знайомим (не перекладачам) майже кожні 3-4 місяці друзі створюють новий пейпелівський акаунт у Німеччині. До моменту, коли починаються перевірки.

Воно вам надо отаке щастя?
Ми для себе на пейпелі на постійній основі поставили здоровезний хрест. Аж поки вони для України двері не відкриють у обох напрямках.


 
Oleksandr Matviychuk
Oleksandr Matviychuk
Ukraine
Local time: 10:03
English to Ukrainian
+ ...
PayPal Dec 20, 2008

Nadezhda & Vatslav Yehurnovy wrote:

Client wrote:

Хотілося б ще раз підняти цю тему. Можна якось через PayPal одержати гроші від замовника?

Особисто мені пропонували одні "добрі дяді" обхідний маневр, але мене якось здивували 15% комісії за їхні послуги...

Моїм іншим знайомим (не перекладачам) майже кожні 3-4 місяці друзі створюють новий пейпелівський акаунт у Німеччині. До моменту, коли починаються перевірки.

Воно вам надо отаке щастя?
Ми для себе на пейпелі на постійній основі поставили здоровезний хрест. Аж поки вони для України двері не відкриють у обох напрямках.

Я все розумію. Просто багато людей часто вказують спосіб оплати - виключно PayPal, на жаль... Відповідно і багато замовлень доводиться пропускати.


 
Mykhailo Voloshko
Mykhailo Voloshko  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:03
Member (2008)
English to Russian
+ ...
варіант Dec 21, 2008

Трохи не в тему, але я б порадив не здаватися - пропонуйте інші види оплати.
Якщо зможете довести, що ви цінний постачальник послуг, то отримаєте шанси домовитись з роботодавцем. Якщо замовлення ну дуже смачне, то чому б не розділити оплату комісії за переказ 50/50 (банківск
... See more
Трохи не в тему, але я б порадив не здаватися - пропонуйте інші види оплати.
Якщо зможете довести, що ви цінний постачальник послуг, то отримаєте шанси домовитись з роботодавцем. Якщо замовлення ну дуже смачне, то чому б не розділити оплату комісії за переказ 50/50 (банківский переказ чи Western Union доступні у всіх куточках світу) або навіть запропонувати відняти суму комісії повністю з суми оплати.
Краще отримати 1000, втративши 50, ніж сидіти без роботи з нулем.

Звичайно ж, якщо заявляють категорично, що можуть заплатити тільки через PayPal, то не варто витрачати марно зусилля - це просто не наше замовлення.

Хай щастить!

[Edited at 2008-12-21 21:46 GMT]
Collapse


 
mk_lab
mk_lab  Identity Verified
Ukraine
Local time: 10:03
Member (2004)
English to Russian
+ ...
PayPal в Україні не працює Dec 23, 2008

PayPal в Україні не працює тай все!!! Забудьте про цю байду...
Ці незрозумілі і принизливі умови реєстрації (можна лише перераховувати гроші з рахунку, але незрозуміло, як їх туди покласти) однозначно свідчать про те, що хлопці просто прагнуть трохи "підзаробити" на сплаті реє
... See more
PayPal в Україні не працює тай все!!! Забудьте про цю байду...
Ці незрозумілі і принизливі умови реєстрації (можна лише перераховувати гроші з рахунку, але незрозуміло, як їх туди покласти) однозначно свідчать про те, що хлопці просто прагнуть трохи "підзаробити" на сплаті реєстрації, яка не дає аніяких можливостей отримати ваші грошики.
Кажу вам всім, PayPal (та усі інші Манібукерси...) - це суто шахрайські і абсолютно незаконні системи. Ніколи не довіряйте їм, а також дешевим замовникам, які користуються такими "послугами".
Я завжди пропоную таким горе-замовникам користуватися звичайним банківським переказом (беручи на себе (на мене) зобов'язання сплатити самому усі комісійні) - чомусь вони не погоджуються.

[Edited at 2008-12-23 17:30 GMT]
Collapse


 
Pages in topic:   [1 2] >


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Як можна користуватися послугами PayPal, живучи в Україні?


Translation news in Ukraine





Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »