Off topic: Книжка року Бі-Бі-Сі 2006 - голосуємо?
Thread poster: Jarema
Jarema
Jarema  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:00
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
Oct 20, 2006

Конкурс «Книжка року Бі-Бі-Сі» триває — розпочато інтернет-голосування та обговорення!

Наші експерти цього року:

Віра Агеєва, професор Києво-Могилянської академії
Сергій Васильєв, культуролог, оглядач газети Коммерсант
Юрій Винничук, письменник, пе�
... See more
Конкурс «Книжка року Бі-Бі-Сі» триває — розпочато інтернет-голосування та обговорення!

Наші експерти цього року:

Віра Агеєва, професор Києво-Могилянської академії
Сергій Васильєв, культуролог, оглядач газети Коммерсант
Юрій Винничук, письменник, переможець минулорічного конкурсу Книжка року Бі-Бі-Сі
Костянтин Родик, головний редактор газети «Книжник-ревю».


Загалом аудиторія Бі-Бі-Сі надіслала цього року листи із назвами понад 60 книжок. Список для голосування включає 45 позицій, розміщених в алфавітному порядку за прізвищем автора.

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/forum/story/2006/09/060918_bbc_book_2006.shtml




[Edited at 2006-10-20 17:05]
Collapse


 
Marta Argat
Marta Argat  Identity Verified
Local time: 11:00
Chinese to Ukrainian
+ ...
А якщо я скажу, Oct 20, 2006

що не читала жодної з них?...
Jarema wrote:
Список для голосування включає 45 позицій, розміщених в алфавітному порядку за прізвищем автора.


 
Voloshka
Voloshka  Identity Verified
Local time: 11:00
English to Russian
+ ...
Проголосувала. Oct 21, 2006

Для мене "моєю книжкою року" дійсно стала книга "Соломія" (спогади про Соломію Павличко). Багато чого ця книга відкрила мені, в чому я сумнівалася. Море людей вдячні Соломії Павличко особисто, а я завдяки цій книжці, як це не гірко. І моя сім"я їде ДОДОМУ!:):)

 
Jarema
Jarema  Identity Verified
Ukraine
Local time: 11:00
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
TOPIC STARTER
Переміг Жадан з "Капіталом" Dec 27, 2006

Фіналісти конкурсу (в алфавітному порядку)
1 - "Диявол ховається в сирі", Юрій Андрухович: Ще одне нагадування про важливість дрібниць - сир, як і вино, на думку Андруховича є синонімами культури.
2 - "Танці в масках", Лариса Денисенко: Вчителька корейської мови, корінна ме
... See more
Фіналісти конкурсу (в алфавітному порядку)
1 - "Диявол ховається в сирі", Юрій Андрухович: Ще одне нагадування про важливість дрібниць - сир, як і вино, на думку Андруховича є синонімами культури.
2 - "Танці в масках", Лариса Денисенко: Вчителька корейської мови, корінна мешканка Сеулу Мей Кім починає стежити за загадковою українкою.
3 - "Намір!”, Любко Дереш: Поєднання вселенського українського смутоку і молодого європейського прагматизму аж до цинізму.
4 - "Квітослава", Отар Довженко: Не ухиляючись від принципів реалізму, автор гранично щиро виповідає читачеві історії кохання і життя.
5 - "Капітал", Сергій Жадан: Збірка творів Сергія Жадана, де написано про все те, що хотів дізнатись про соціалістичний реалізм, але не мав в кого спитати.
6 - "Згори вниз", Таня Малярчук: Український Маркес у Карпатах. Рекомендовано Міністерством охорони здоров’я — для тих, хто не має чого боятися.

Потім Андрухович зняв свою кандидатуру.

А потім переміг Жадан.

Журі української служби Бі-Бі-Сі, яке розглядало номіновані аудиторією книги назвало найкращою книжку - Капітал харківського автора Сергія Жадана.

Заохочувальний приз "Віенд у Лондоні" отримала молода письменниця Таня Мялярчук за її книгу "Згори вниз". Таня Малярчук виявилася серед тих авторів книги яких отримали як підтримку аудиторії так і позитивні відгуки професійного журі.

Члени журі української служби Бі-Бі-Сі:

Віра Агеєва, професор Києво-Могилянської академії
Сергій Васильєв, культуролог, оглядач газети Коммерсант
Юрій Винничук, письменник, переможець минулорічного конкурсу Книжка року Бі-Бі-Сі
Костянтин Родик, головний редактор газети "Книжник-ревю"
Світлана Пиркало, Українська служба Бі-Бі-Сі

Церемонія нагороди і відбулася у Києві у приміщенні Британської ради. Серед гостей були письменники, журналісти, літератори та культурні критики.

А ось тут невелике інтерв'ю з переможцем:

http://www.bbc.co.uk/ukrainian/indepth/story/2006/12/061209_zhadan_book_it.shtml
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Книжка року Бі-Бі-Сі 2006 - голосуємо?







TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »