Mobile menu

збірка KudoZ Миколи Лукаша
Thread poster: Marta Argat

Marta Argat  Identity Verified
Local time: 16:29
Chinese to Ukrainian
+ ...
Jan 12, 2003

Вітаю!

Мене цікавлять Ваші думки щодо грубезного тому Лукашевих фразеологізмів, виданого минулого року у Києві. ( На жаль, зараз не маю повної бібліографії, наведу днями, але, сподіваюся, більшість вже бачила книгу. ) Концепція укладачів - показати багатство української мови, зокрема фразеологізмів, на прикладі вживання ідеом у перекладі художньої літератури. Спочатку я вчепилася у книжку, але одразу мене спідкало напіврозчарування, чи третинорозчарування: не наведено прикладів оригіналу. Так, віддано шану пам\'яті великого перекладача, так, укладено чудовий словник українських фразеологізмів... Але я розбещена сайтом ProZ! А _спробувати_ повчитися перекладу з таким словником неможливо. От якби зібрали і приклади перекладів, і відповідні уривки з оригіналу хоч на декілька літер - це була б книга на вагу золота!

Повертаючись до принципу цього сайту та знаючи Лукашеву біографію... В історії нема \"якби\". Проте, все ж, питання: _якби_ Микола Лукаш відповідав на питання KudoZ, чи завжди ми давали б йому 4 бали?

Direct link Reply with quote

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

збірка KudoZ Миколи Лукаша

Advanced search

Translation news in Ukraine

TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »
PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »

All of ProZ.com
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs