https://www.proz.com/forum/ukrainian/7764-%C2%EB%E0%E4%E8%EC%E8%F0.html

Владимир!!!
Thread poster: Alexander Medved
Alexander Medved
Alexander Medved
Ukraine
Local time: 07:55
English to Russian
+ ...
Jan 17, 2003

Такое название уже носит Межрегиональная Академия Управления Персоналом под патронатом, как бы это ...прэ...прэ...президента, что ли... Будем конфликтовать?

Во-вторых, ассоциация укр. переводчиков уже имеется, со своим кодексом, уставом, etc...другое дело, что там, как мне кажется, проку от членства оччччень мало, вот почему она не на слуху...


 
Vladimir Dubisskiy
Vladimir Dubisskiy
United States
Local time: 23:55
Member (2001)
English to Russian
+ ...
трішечки не так... Jan 19, 2003

Академія мене не \"не турбує\", тому що вони національні... але, взагалі, назва є умовна.

Може краще буде - Міжнародна Асоціація Украінських Лінгвістів (АУЛ).

Проте - та, що існує в Києві, не є навіть національною, а, скоріше, міською (перегляньте іх статут - я це зробив).П
... See more
Академія мене не \"не турбує\", тому що вони національні... але, взагалі, назва є умовна.

Може краще буде - Міжнародна Асоціація Украінських Лінгвістів (АУЛ).

Проте - та, що існує в Києві, не є навіть національною, а, скоріше, міською (перегляньте іх статут - я це зробив).Потім - це цілковито анонімна \"контора\" - жодного прізвища ніде не відшукати. Тому я 98% впевнений, що це - \"липа\". Іх статут, система іспитів це тільки підтверджує. Але я маю намір запросити їх до нашої Міжнародної Асоціації (тільки через те, що доки нікого в Україні схожого нема).
Collapse


 
Vladimir Dubisskiy
Vladimir Dubisskiy
United States
Local time: 23:55
Member (2001)
English to Russian
+ ...
додаю Jan 19, 2003

Писав поспіхом, - вибачте.

Кажучі \"національна\", я мав на увазі цю Академію під тією ж назвою - вони, по-перше, національні (тобто назви не будуть пересікати одна одну у інтернетному,скажимо,просторі), а, по-друге, - вони,взагалі, \"з іншої опери\".



Ас.Укр.Пер. - вон�
... See more
Писав поспіхом, - вибачте.

Кажучі \"національна\", я мав на увазі цю Академію під тією ж назвою - вони, по-перше, національні (тобто назви не будуть пересікати одна одну у інтернетному,скажимо,просторі), а, по-друге, - вони,взагалі, \"з іншої опери\".



Ас.Укр.Пер. - вона має,так скажимо,\"міський рівень\" (тобто працює тільки для Києва - див. їх статут). Потім (я прочитав їх сайт уважно) - вони виступають і як перекладацька агенція (і як \"незалежний орган з сертифікації\", і як орган, що впроваджує іспити - сміх, та й годі..). Самі екзамени розробили,самі затвердили свої положення про створення незалежного органа, самі потім назвали себе тим самим \"незалежним органом\"..

Але був вакуум і вони спробували якось його заповнити - і вийшло досить непогано. (На перший погляд..)
Collapse


 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Владимир!!!


Translation news in Ukraine





Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »