Off topic: Великі Українці - А ви вже визначилися?
Thread poster: Olga and Igor Lukyanov

Olga and Igor Lukyanov  Identity Verified
Canada
Local time: 16:48
Member (2005)
English to Russian
+ ...
Nov 17, 2007

Цікаво дізнатися думку загалу. Я вагаюся між Шевченком, Лобановським та Булгаковим...

Для тих, хто ще не знає - www.greatukrainians.com.ua

На форумах цього сайту була цікава пропозиція залучити Савіка Шустера як одну з постатей. Особисто я - "за". Мені він подобається.

Direct link Reply with quote

Jarema  Identity Verified
Ukraine
Local time: 23:48
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
Яку кількість кандидатів можна вибрати? Nov 17, 2007

Я дуже до сайту не придивлявся і передачу не переглядав. Але якщо лише одного, то це справжній абсурд. В такому разі можна і за Шустера проголосувати. Він же багатьом подобається.

Olga and Igor Lukyanov  Identity Verified
Canada
Member (2005)
English to Russian
+ ...
TOPIC STARTER
Має бути декілька Nov 17, 2007

Принаймні, я сподіваюся, що декілька. Але список кандидатів ще формується. Їх мусить бути 500. Ще цікаво, чи один раз можна голосувати? Я б проголосував тричі

Ukraine
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
Зрозуміло Nov 17, 2007

Igor Lukyanov wrote:

Принаймні, я сподіваюся, що декілька. Але список кандидатів ще формується. Їх мусить бути 500. Ще цікаво, чи один раз можна голосувати? Я б проголосував тричі

В такому випадку я б голосував за Сковороду. Дві постаті, за які я також буду голосувати, за правилами цього форуму названі бути не можуть. Відносно інших ще маю подумати.

До речі, мене особисто зовсім не влаштовує ота інтерівська "Рада гарантів". А далі крапки..............
Сам себе замодерував.

[Edited at 2007-11-17 17:57]

Ludwig Chekhovtsov  Identity Verified
English to Russian
+ ...
Тимошенко Nov 17, 2007

Jarema wrote:
В такому випадку я б голосував за Сковороду. Дві постаті, за які я також буду голосувати, за правилами цього форуму названі бути не можуть. Відносно інших ще маю подумати.

Гадаю, Юрію, Ви саме за Григорія Савича Сковороду? Отож і я саме за Тимошенка Степана Прокоповича. Вважаю його найвидатнішим у світі "сопроматчиком" (українською в мене не виходить). Це я зрозумів ще коли навчався за радянських часів в Харківській політехніці за його підручниками, а він жив і працював у Америці. Уявляєте, якою повинна була бути людина, щоб таке могло статися в ті часи! А коли нещодавно побачив у бібліотеці Технологічного інституту в Атланті (штат Джорджія) його книги на одній полиці поруч з "Капіталом" К. Маркса, в мене останніх сумнівів не лишилось, що він таки дійсно Великий Українець.

[Редактировалось 2007-11-18 13:06]

Ukraine
Member (2003)
German to Russian
+ ...

Moderator of this forum
І що там відбувається? Dec 20, 2007

Хто слідкує?

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Великі Українці - А ви вже визначилися?

Advanced search

Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
WordFinder
The words you want Anywhere, Anytime

WordFinder is the market's fastest and easiest way of finding the right word, term, translation or synonym in one or more dictionaries. In our assortment you can choose among more than 120 dictionaries in 15 languages from leading publishers.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums