Off topic: GËZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI!
Thread poster: Juliana Cullafiq

Juliana Cullafiq
Albania
Local time: 19:04
Member
English to Albanian
+ ...
Dec 24, 2010

Të dashur kolegë,

Më lejoni t'ju uroj:

GËZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI 2011!

QOFTË KY NJË VIT I MBARË DHE I SUKSESSHËM NË TË GJITHA FUSHAT E JETËS!

Përshëndetje,
Juliana

Klementina Shahini
United States
Local time: 13:04
Member (2009)
English to Albanian
+ ...
GEZUAR! GEZUAR! Dec 25, 2010

Bashkohem me urimin e Julianës për një stinë festash të gëzueshme dhe një vit të lumtur me shëndet dhe sa më shumë përkthime. Kjo është ajo stinë festash që ne të gjithë duam ta kalojmë me familjet dhe miqtë tanë duke i dhuruar njeri tjetrit urimet dhe dhuratat më të bukura dhe të pandryshyeshme të jetës: DASHURI, MIQESI, BAMIRESI,TOLERANCE, RESPECT,etj.

Ju uroj të gjithve më të mirat e gjërave që afron jeta,festa të gëzuara dhe një vit të begatshëm.

Klemi

There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »

GËZUAR KRISHTLINDJET DHE VITIN E RI!

Advanced search

SDL MultiTerm 2017
Guarantee a unified, consistent and high-quality translation with terminology software by the industry leaders.

SDL MultiTerm 2017 allows translators to create one central location to store and manage multilingual terminology, and with SDL MultiTerm Extract 2017 you can automatically create term lists from your existing documentation to save time.

More info »
SDL Trados Studio 2017 only €435 / $519
Get the cheapest prices for SDL Trados Studio 2017 on ProZ.com

Join this translator’s group buy brought to you by ProZ.com and buy SDL Trados Studio 2017 Freelance for only €435 / $519 / £345 / ¥63000 You will also receive FREE access to Studio 2019 when released.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search