Off topic: Lajm i dhimbshëm për këngëtaren shqiptare
Thread poster: Eva T

Eva T
English to Albanian
+ ...
Oct 20, 2004

36-vjeçarja Anita Bitri ka ndërruar jetë aksidentalisht në Nju Jork, së bashku me vajzën 7-vjeçare dhe me nënën e saj.

http://www.cnn.com/2004/WORLD/europe/10/19/albanian.singer.dead.ap/index.html

Një fatkeqësi e madhe për familjen dhe shoqërinë...

[Edited at 2004-10-25 16:37]


 

Fabiana Papastefani-Pezzoni  Identity Verified
Romania
Local time: 15:37
Member (2003)
English to Albanian
+ ...
Vërtetë lajm i hidhur Oct 20, 2004

Eva T wrote:

Një fatkeqësi e madhe për familjen dhe shoqërinë...


Nuk ka ç'të thuash më. E shkreta vajzë....


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Lajm i dhimbshëm për këngëtaren shqiptare

Advanced search


SDL Trados Studio 2019 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2019 has evolved to bring translators a brand new experience. Designed with user experience at its core, Studio 2019 transforms how new users get up and running and helps experienced users make the most of the powerful features.

More info »
BaccS – Business Accounting Software
Modern desktop project management for freelance translators

BaccS makes it easy for translators to manage their projects, schedule tasks, create invoices, and view highly customizable reports. User-friendly, ProZ.com integration, community-driven development – a few reasons BaccS is trusted by translators!

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search