Heyaaa: Gëzuar
Thread poster: AlbanMullaj (X)

AlbanMullaj (X)
Local time: 04:43
English to Albanian
+ ...
Nov 26, 2004

E di qe eshte pak shpejt per urime por meqe nuk do kem mbase mundesine te perdor internetin ne dhjetor do te doja t'ju uroja te gjitheve gezuar festat .....


Pershendetje te gjitheve ,


Alban

[Subject edited by staff or moderator 2004-11-26 16:04]


 

Monika Coulson  Identity Verified
Local time: 02:43
Member (2001)
English to Albanian
+ ...
Faleminderit Alban Nov 26, 2004

Gëzuar festat!

Një urim më personal: Të trashëgohesh Alban! Urimet më të mira për një jetë të lumtur!

Monika

p.s. Për të gjithë ata që ndoshta nuk e kanë marrë vesh ende, Albani është martuar vetëm para disa javëveicon_biggrin.gif

[Edited at 2004-11-26 16:56]


 

Fabiana Papastefani-Pezzoni  Identity Verified
Romania
Local time: 11:43
Member (2003)
English to Albanian
+ ...
Urime të gjithëve... Nov 26, 2004

Urime të gjithëve për festat. Urime edhe Albaniat për martesën.icon_biggrin.gif

Monika Coulson wrote:

Një urim më personal: Të trashëgohesh Alban! Urimet më të mira për një jetë të lumtur!
Monika

p.s. Për të gjithë ata që ndoshta nuk e kanë marrë vesh ende, Albani është martuar vetëm para disa javëveicon_biggrin.gif

[Edited at 2004-11-26 16:56]


 

Eva T
English to Albanian
+ ...
Gëzuar Festat Nov 28, 2004

dhe u trashëgofsh Alban! Çdo të mirë në jetë.icon_smile.gif

Eva


 

Vjollca Martinson  Identity Verified
Local time: 02:43
English to Albanian
+ ...
Urime Dec 7, 2004

Urime Alban dhe gjithë të mirat!

 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Heyaaa: Gëzuar

Advanced search


SDL Trados Studio 2019 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2019 has evolved to bring translators a brand new experience. Designed with user experience at its core, Studio 2019 transforms how new users get up and running and helps experienced users make the most of the powerful features.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search