Off topic: Gëzuar festën e mësuesit dhe të nënës
Thread poster: Monika Coulson

Monika Coulson  Identity Verified
Local time: 15:53
Member (2001)
English to Albanian
+ ...
Mar 7, 2003

Dua të uroj nga zemra të gjithë anëtarët e ProZ.com që janë ose kanë qenë mësues. Le të shërbejë kjo ditë edhe për të falënderuar (në heshtje) mësuesit tanë dhe punën e mundin e tyre.


Gjithashtu përfitoj nga rasti për t\'u uruar të gjitha nënave, motrave dhe grave ditën e tyre të 8 marsit. Uroj që të kaloni një ditë sa më të këndshme.


Monika

[ This Message was edited by:on2003-03-08 01:14]


 

xxxAlbanMullaj
Local time: 17:53
English to Albanian
+ ...
gezuar Mar 8, 2003

gezuar te gjitheve .....

 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Gëzuar festën e mësuesit dhe të nënës

Advanced search


SDL Trados Studio 2017 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2017 helps translators increase translation productivity whilst ensuring quality. Combining translation memory, terminology management and machine translation in one simple and easy-to-use environment.

More info »
SDL Trados Studio 2017 only €435 / $519
Get the cheapest prices for SDL Trados Studio 2017 on ProZ.com

Join this translator’s group buy brought to you by ProZ.com and buy SDL Trados Studio 2017 Freelance for only €435 / $519 / £345 / ¥63000 You will also receive FREE access to Studio 2019 when released.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search