Off topic: Gëzuar Vitin e Ri 2008!
Thread poster: Monika Coulson

Monika Coulson  Identity Verified
Local time: 15:23
Member (2001)
English to Albanian
+ ...
Dec 31, 2007

Të nderuar miq dhe kolegë,

Ju uroj të gjithëve Gëzuar Vitin e Ri 2008!

http://www.123greetings.com/view/BL31231102502745

Monika


 

Sherefedin MUSTAFA
Netherlands
Local time: 23:23
Member
English to Macedonian
+ ...
Gëzuar! Jan 1, 2008

Ju faleminderit për urimet, Monika!

Shëndet, mirëqënie dhe lumturi në këtë Vit të Ri!

Sherefedin Mustafa


 

Elvana Moore  Identity Verified
United Kingdom
Local time: 22:23
Member
English to Albanian
+ ...
Gëzuar për shumë vjet! Jan 11, 2008

Faleminderit Monika dhe Sherefedin për urimet e vitit të ri.

Qoftë një vit i mbarë për të gjithë!


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Gëzuar Vitin e Ri 2008!

Advanced search


Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »
memoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search