Moneybookers u Smederevu??
Thread poster: Natasa Grubor
Natasa Grubor
Natasa Grubor  Identity Verified
Bosnia and Herzegovina
Local time: 10:34
Member
English to Serbian
+ ...
Feb 7, 2008

Pozdrav,

Upravo sam pregledala izvještaj iz banke, vidim da mi je leglo nešto sa MB što sam povukla prije par dana. Ali onda vidim i nešto čudno; do sada je pisalo

/DE23500400000581732500 MONEYBOOKERS LTD. UNIT C3 CAIRNGORM HOUSE MERIDIAN GATE 203 MARSH WALL GB LO-TRN ID xxxxxx MONEYBOOKERS

a na najnovijem je

/RS35205000661483300096 DOO DUMAKO SMEDEREVO IZLETNICKA 6/1 SMEDEREVO,SRBIJA-TRN ID xxxx MONEYBOOKERS

(xxxx sam sa
... See more
Pozdrav,

Upravo sam pregledala izvještaj iz banke, vidim da mi je leglo nešto sa MB što sam povukla prije par dana. Ali onda vidim i nešto čudno; do sada je pisalo

/DE23500400000581732500 MONEYBOOKERS LTD. UNIT C3 CAIRNGORM HOUSE MERIDIAN GATE 203 MARSH WALL GB LO-TRN ID xxxxxx MONEYBOOKERS

a na najnovijem je

/RS35205000661483300096 DOO DUMAKO SMEDEREVO IZLETNICKA 6/1 SMEDEREVO,SRBIJA-TRN ID xxxx MONEYBOOKERS

(xxxx sam sama dodala).

Račun je otvoren ovdje u Bosni, NLB Razvojna. Da li se to još nekome pojavilo i da li i u Srbiji dobijate preko Smedereva ili šta se to već dešava?

Da li da počnem paničiti?

Collapse


 
Miomira Brankovic
Miomira Brankovic  Identity Verified
Serbia
Local time: 10:34
English to Serbian
+ ...
Pitajte banku Feb 8, 2008

Svi moji dosadašnji prilivi preko Moneybookersa dolazili su iz Engleske. Ako niste ništa prevodili za firmu Dumako iz Smedereva (transportno preduzeće, www.dumako.co.yu), ovo mi pre liči na neku zabunu. Pravu informaciju bi trebalo da dobijete u svojoj banci, a u krajnjem slučaju kontaktirajte Dumako na telefone koje imate na njihovom sajtu. U svakom slučaju, nemojte paničiti.

 
Natasa Grubor
Natasa Grubor  Identity Verified
Bosnia and Herzegovina
Local time: 10:34
Member
English to Serbian
+ ...
TOPIC STARTER
Sve OK Feb 8, 2008

Kontaktirala banku i objasnili mi da je to do njih, jednostavna greška pri izvršavanju skripte u njihovom programu koja se javlja zbog ... (puno tehničkih pojmova).
Uglavnom sve OK.


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Moneybookers u Smederevu??






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »