Търся човек да напише ръководство по български език
Thread poster: Mihail M Mateev

Mihail M Mateev
Bulgaria
Local time: 13:48
Member
English to Bulgarian
+ ...
Aug 13, 2009

Днес публикувах обява за това, че търся човек, който да напише ръководство за български език: http://www.proz.com/job/347890.
Най-вероятно няма да е стигнала до много хора, защото системата на Proz не е ориентирана към monolingual и съответно единствения изход беше да дам Bulgarian>Bulgarian. Имайки предвид обаче, че тук е преводачески сайт, не много хора са си вкарали Bulgarian>Bulgarian като двойка, тъй като пък при избор на езикови двойки в профилите има Bulgarian(monolingual).

Та, работата е за чисто български език. Ако познавате някого (или ако вие се чувствате уверени, че можете да го направите), моля, свържете се с мен!

Поздрави,
Михаил

[Edited at 2009-08-13 10:58 GMT]

Direct link Reply with quote

Lia-comm
German to Bulgarian
+ ...
Zdravei Aug 15, 2009

Imam interes, no neznam kak tochno trjabva da se napishe

Mihail M Mateev
Bulgaria
Local time: 13:48
Member
English to Bulgarian
+ ...
TOPIC STARTER
Изпратих ви данни за връзка с мен Aug 17, 2009

Lia_82 wrote:

Imam interes, no neznam kak tochno trjabva da se napishe

Изпратих ви данни за връзка с мен на лично съобщение през системата на сайта. Същите данни ги има и в профила ми.

Поздрави,
Михаил

[Edited at 2009-08-17 06:33 GMT]

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Търся човек да напише ръководство по български език

Advanced search

memoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »
SDL Trados Studio 2017 Freelance
The leading translation software used by over 250,000 translators.

SDL Trados Studio 2017 helps translators increase translation productivity whilst ensuring quality. Combining translation memory, terminology management and machine translation in one simple and easy-to-use environment.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search