технически въпрос (нов член на сайта)
Thread poster: Spark

Spark  Identity Verified
Bulgaria
Local time: 13:38
Bulgarian to English
+ ...
Feb 13, 2004

Здравейте!
Вчера се регистрирах и днес цял ден се ровя из сайта, но имам въпроси, които предпочитам да задам на колеги.
Например, защо на сайта стоят обявени поръчки, чийто краен срок е изтекъл преди три месеца? Явно още не схващам принципа на действие на самия сайт.
Благодаря предварително на тези, които биха ми отговорили.

[Edited at 2004-02-16 10:52]

Vladimir Shapovalov  Identity Verified
United States
Local time: 03:38
Member (2003)
English to Bulgarian
+ ...
"Виновни" са outsourcer-ите Feb 13, 2004

След като избере някой от кандидатстващите, авторът на обявата би трябвало да посети сайта и натисне върху бутона "Close Job Offer" (не съм сигурен, че точно така се нарича). По този начин останалите кандидати автоматично получават съобщение, че поръчката е предоставена на друг. За съжаление, авторите на поръчките често забравят да направят това и обявите остават на сайта.

Spark  Identity Verified
Bulgaria
Local time: 13:38
Bulgarian to English
+ ...
TOPIC STARTER
thanks Feb 16, 2004

Vladimir Shapovalov wrote:

След като избере някой от кандидатстващите, авторът на обявата би трябвало да посети сайта и натисне върху бутона "Close Job Offer" (не съм сигурен, че точно така се нарича). По този начин останалите кандидати автоматично получават съобщение, че поръчката е предоставена на друг. За съжаление, авторите на поръчките често забравят да направят това и обявите остават на сайта.

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

технически въпрос (нов член на сайта)

Advanced search

Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

More info »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search