Powwow по български
Thread poster: Maria Popova

Maria Popova  Identity Verified
Bulgaria
Local time: 04:49
Member (2011)
German to Bulgarian
+ ...
Nov 21, 2012

Е, преживях и Powwow по български! Става дума за Powwow в София на 31.10.12 Нямаше и да се задълбая, ако не бях забелязала, че така и не съм получила 200 Browniz точки за участието си. И си спомних, че организаторът, който ни "събра" (както се събира стадо овце) беше анонимен. В не толкова изисканата пицария "Уго", където пиците винаги идват студени и няма значение какъв вид пица си поръчал, защото всички изглеждат еднакво, ние си прекарахме чудесно и без "организатора", който в същото време си е пийвал биричка на сладка раздумка с приятели (както видяхме от доклада за "ползотворната и интересна среща"). Е разбира се, успял е да "гушне" и 2000 Browniz точки, за да си намали човекът членската вноска. И така, хем ни "организира", хем си прекара приятно без нас, хем си гушна точките. Каква изтънчена балканска гениалност!

Alexandra Staneva  Identity Verified
Bulgaria
Bulgarian to English
+ ...
powwow по български Nov 21, 2012

Здравейте,

Това само за немскоговорящите ли е било? Или за всички членове на Проз? Защото аз не съм получила покана, както, предполагам и други колеги от сайта?

Mihail M Mateev
Bulgaria
Member
English to Bulgarian
+ ...
2000 точки Nov 21, 2012

2000 точки се правят и от статия, която можете да публикувате в Proz.com.

А намалението не е кой знае колко голямо.

Bulgaria
Member (2011)
German to Bulgarian
+ ...
TOPIC STARTER
Въпросът не е в точките Nov 21, 2012

Не знам, понякога си мисля, че съм от друга планета. А Powwow в София не беше само за немскоговорящи. И въпросът изобщо не е в точките. Измамният начин, по който беше организиран този Powwow е показателен за човека, който "ни организира". Аз лично не бих искала да имам нищо общо с него/нея, така че той/ тя всъщност ми направи услуга, че не се появи.

Alexandra Staneva  Identity Verified
Bulgaria
Bulgarian to English
+ ...
powwow по български Nov 21, 2012

Не, Мария, не сте от друга планета. Просто сте от малкото хора, които държат на уважение, колегиалност и други подобни неща, непонятни явно за такива като този/тази колега/колежка. Не мисля, че щях да дойда на срещата по ред причини, но си мисля, че аз лично никога нямаше да се сетя да направя такова нещо - просто не мисля така.

Bulgaria
Member (2011)
German to Bulgarian
+ ...
TOPIC STARTER
Благодаря Ви! Nov 21, 2012

Благодаря Ви, Александра! ))

A. Terpecheva  Identity Verified
Spain
Member (2007)
English to Bulgarian
+ ...
Отговор Nov 29, 2012

Уважаема Мария,

На събирането бяхме 4 участника и не пристигна никой друг.
Може да се свържете с преводачите, които дойдоха, за да Ви кажат, че бяхме в пицарията.
По повод на критиките и изразеното мнение, Вие също може да организирате едно събиране ако заведението не Ви е харесало. Мисля, че е доста по-редно да ми пишете лично, вместо да обиждате тук и първо се осведомете добре кой и къде е дошъл.
Изложила съм снимки на участниците, които се събрахме и с които си изкарахме хубаво.
Срещите не ги правят заведенията, а хората.

Всичко хубаво
Ася

A. Terpecheva  Identity Verified
Spain
Member (2007)
English to Bulgarian
+ ...
Отговор Nov 29, 2012

Уважаема Мария,

След като обмених информация с модератора на този форум, разбрах, че е имало две събирания и в крайна сметка, голямо недоразумение.
Целта на това събиране не беше трупането на точки, идеята беше да се запознаем и да изкараме хубаво, което все пак се е случило, но на различни места.

Всичко хубаво,
Ася

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Powwow по български

Advanced search

PerfectIt consistency checker
Faster Checking, Greater Accuracy

PerfectIt helps deliver error-free documents. It improves consistency, ensures quality and helps to enforce style guides. It’s a powerful tool for pro users, and comes with the assurance of a 30-day money back guarantee.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use SDL Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search