https://www.proz.com/forum/bulgarian/631-%D0%94%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B5_%D0%B4%D0%BE%D1%88%D0%BB%D0%B8_%D0%BD%D0%B0_%D0%B2%D1%81%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8.html

Добре дошли на всички!
Thread poster: Natasha Stoyanova
Natasha Stoyanova
Natasha Stoyanova  Identity Verified
Local time: 10:41
English to Bulgarian
+ ...
Nov 25, 2001

Скъпи колеги,



Преглеждането на постингите относно бъдещета среща през януари показа, поне за мен, че всеки е съгласен да участва, но... нищо повече.

Размяната на някои мисли с Михаил Михайлов ме подтикна да действам в посоката на откриването на този форум, къ�
... See more
Скъпи колеги,



Преглеждането на постингите относно бъдещета среща през януари показа, поне за мен, че всеки е съгласен да участва, но... нищо повече.

Размяната на някои мисли с Михаил Михайлов ме подтикна да действам в посоката на откриването на този форум, където може да обсъждаме въпросите, които са свързани със присъствието ни на сайта и.т.н.

Не бих искала в момента да се задълбочавам повече.

Молбата ми към всички, които са заинтерувани, да не се притесняват и да изказват мнението си, въпросите и.т.н. по различни теми.



P.S. Не държа на модераторството, просто Henry Dotterer беше тъй любезен да отговори на моето питане относно създаването на този форум и за момента да ме посочи като Модератор. Всеки, който мисли, че може да отделя достатъчно време и да бъде полезен на нашата общност, като такъв , е добре дошъл!





Collapse


 
bg.Linguist
bg.Linguist  Identity Verified
Bulgaria
Local time: 10:41
Member (2005)
English to Bulgarian
+ ...
thanks Nov 26, 2001

hi,

radvam se, che si imame forum veche, i az se chudeh koga shte stane.





s.


 
bg.Linguist
bg.Linguist  Identity Verified
Bulgaria
Local time: 10:41
Member (2005)
English to Bulgarian
+ ...
:) Nov 26, 2001

radvam se, che veche imame forum;

ne znam zashto puskam tozi reply za vtori put - neshto ne iska da go prieme...



s.


 
bg.Linguist
bg.Linguist  Identity Verified
Bulgaria
Local time: 10:41
Member (2005)
English to Bulgarian
+ ...
:) Nov 26, 2001

a, da, razbrah zashto...

hehe



s.


 
Peter Skipp
Peter Skipp  Identity Verified
Bulgaria
Local time: 10:41
English to Bulgarian
+ ...
... и добре заварили :) Nov 26, 2001

дано е интересно и полезно за всички!

 


To report site rules violations or get help, contact a site moderator:


You can also contact site staff by submitting a support request »

Добре дошли на всички!






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »