7th ProZ.com international conference in Prague
Thread poster: Anne Diamantidis

Anne Diamantidis  Identity Verified
Germany
Local time: 08:46
English to French
+ ...
Jul 30, 2010

Dear all,

First of all, my apologies for posting here in English.

This year's ProZ.com international conference will take place in Prague, on October 2-3 2010. Fellow translators and language professionals from all over the world will converge in the beautiful Czech capital city for this traditional celebration of the translation profession.

Great networking oportunities, fun and new friends but also first-class speakers await attendees in Prague.

Why not register now? The early-bird discounted pricing expires on Sunday and early-birds will be eligible for great prizes!

Complete information, location, program and registration under http://www.proz.com/conference/157

Kind regards,

Anne Diamantidis
ProZ.com events

Zdenka Ivkovcic  Identity Verified
Croatia
Member (2004)
English to Croatian
+ ...
Idete li na konferenciju? Aug 31, 2010

Poštovane kolegice i kolege,

bilo bi mi drago da u Pragu vidim što više poznatih lica, kao i da upoznam nova! Javite se ako idete na konferenciju. Ja sigurno idem, hotel sam rezervirala davno, a sad je i kotizacija plaćena.

Zdenka

Ana Kardum  Identity Verified
Croatia
German to Croatian
+ ...
Idem i ja... Sep 22, 2010

Ja sada u zadnji čas planiram odlazak na konferenciju zbog drugih obveza.

Zdenka, zanima me u kojem si hotelu odsjela - u hotelu u kojem je konferencija više nema mjesta pa tražim nešto u blizini. Našla sam jedan srednje skupi hotel u blizini. Možeš mi se i izravno javiti.

Drago mi je što ćemo se tamo vidjeti i pročavrljati uz kavicu i kolege...nadam se da će doći još netko osim nas četvero.icon_smile.gif

Hvala na odgovoru i vidimo se.

Ana

Zdenka Ivkovcic  Identity Verified
Croatia
Member (2004)
English to Croatian
+ ...
Hotel Artemis Sep 22, 2010

Ana, bit ću u hotelu Artemis u kojem je i konferencija. Sobu sam rezervirala još u svibnju, za svaki slučaj ako se odlučim ići, što se pokazalo odličnim potezom jer koliko vidim sad su malo podigli cijene.

Dolazim s još jednom kolegicom prevoditeljicom koju ne poznaš i koja se tek nedavno registrirala na prozu (Ivana Kraljić). Na nju očito nisi mislila kad si rekla "nas četvero" - tko to onda još sigurno ide?

Zdenka

Croatia
German to Croatian
+ ...
Trazim hotel... Sep 23, 2010

Vidjela sam da je Ivana Kahle platila, ali ne znam je li ide...tako barem piše na popisu sudionika.

Ja bih radije bila negdje u centru grada tako da malo vidim Prag jer do sada nisam tamo uopće bila.

Drago mi što ću upoznati i "novu" kolegicu - javite mi kada ćete doći tamo. Možda možemo nešto zajednički organizirati.icon_smile.gif

Pozdrav,

Ana

Croatia
German to Croatian
+ ...
Sve riješeno... Sep 27, 2010

Ja sam sve rezervirala. Vidimo se u Pragu, a ako ste zainteresirane da nešto drugo organiziramo prije konferencije, javite mi se izravno.

Želim vam sretan put!

Ana

dkalinic
Croatian to German
+ ...
Mi smo se prijavili.. Sep 28, 2010

Odustali smo od odlaska na konferenciju jer mojoj supruzi kao ni zadnji put nisu poslali pozivno pismo pomoću kojeg si može izvaditi šengensku vizu za Češku. Niti nakon maratonske prepiske nismo doznali zbog čega se ne može dobiti prijevod na češki koji su tražili u češkom veleposlanstvu. Nešto trulo događa se u državi Danskoj...

Pozdrav,
Davor

There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »

7th ProZ.com international conference in Prague

Advanced search

SDL MultiTerm 2019
Guarantee a unified, consistent and high-quality translation with terminology software by the industry leaders.

SDL MultiTerm 2019 allows translators to create one central location to store and manage multilingual terminology, and with SDL MultiTerm Extract 2019 you can automatically create term lists from your existing documentation to save time.

More info »
memoQ translator pro
Kilgray's memoQ is the world's fastest developing integrated localization & translation environment rendering you more productive and efficient.

With our advanced file filters, unlimited language and advanced file support, memoQ translator pro has been designed for translators and reviewers who work on their own, with other translators or in team-based translation projects.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search