Aktivnost i prisutnost na stranici
Thread poster: IVAN-57

IVAN-57  Identity Verified
Local time: 06:20
Member
English to Croatian
+ ...
Mar 30, 2004

Mozda nije umjesno, no ipak! Cini mi se kao da je aktivnosta na stranici pomalo zamrla. Mislim, cini mi se da je prije bila veca ponuda posla i Kudoz promet mi se cini da je opao. Barem u ovoj kombinaciji jezika.

Direct link Reply with quote

Nedzad Selmanovic
English to Bosnian
+ ...
vaš profil Mar 31, 2004

Ako to niste učinili do sad, uradite update svog profila. Radili su neke promjene na sajtu.

bergazy  Identity Verified
Croatia
Croatian to Italian
+ ...
Možda Mar 31, 2004

Na ovom site-u vjerojatno da.S obzirom na to koliko nas ima i koliko je hrvatski izvoz oskudan, nisam začuđen. Osim toga poznajem
vrhunske prevoditelje, većinom sudske tumače koji imaju i po tridesetak velikih klijenata
tako da nemaju ni volje ni želje ni vremena baviti se ovim site-om. Svi oni su u poslu dvadesetak godina tako da će tek za deset-petnaest godina njihov dio kolača prepustiti nekome drugome. U 2004. preko proz.com nisam dobio ni jedan posao. Bolje lovno područje su mi razne mailing liste i usmena predaja a ovaj site mi koristi samo za upoznavanje kolega i popunjavanje ogromnih rupa nastalih nepostojanjem kvalitetnih rječnika na domaćem tržištu.
Već duže vrijeme na mojposao.net i posao.hr ima zanimljivih oglasa.Zašto ne pokušate tamo naći nešto za sebe?

Sve najbolje

There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »

Aktivnost i prisutnost na stranici

Advanced search

Across v6.3
Translation Toolkit and Sales Potential under One Roof

Apart from features that enable you to translate more efficiently, the new Across Translator Edition v6.3 comprises your crossMarket membership. The new online network for Across users assists you in exploring new sales potential and generating revenue.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search