Cijena usmenog prevodjenja
Thread poster: Seadeta Osmani
Seadeta Osmani
Seadeta Osmani  Identity Verified
Croatia
Local time: 02:57
English to Croatian
+ ...
Oct 26, 2004

Postovane kolegice i kolege,

Upravo sam dobila ponudu za "over-the-phone interpreting" od americke stranke, a ja nisam upoznata s cijenama usmenog prevodjenja (telefonskog) po satu. Moze li mi itko od vas pomoci barem nekom okvirnom informacijom?

Veliko hvala unaprijed!

Seadeta


 
Kemal Mustajbegovic
Kemal Mustajbegovic  Identity Verified
Local time: 08:57
English to Croatian
+ ...
Od AU$25 na sat Oct 27, 2004

Štovana kolegice

Ovdje u Australiji cijena ovih usluga preko agencije se kreće od $25 do $30 na sat i obračunava se u petnaestminutnim intervalima. To znači da je prvih 15 minuta $6.25 i toliko za svaki započetih 15 minuta ako je satnica $25. Naravno, govorim u Australskim dolarima što bi prema trenutnom odnosu bilo oko US$20 na sat.

Kako se kreću cijene u SAD ne znam jer nisam nikad to radio za američkog klijenta.

Nadam se da Vam ovo može pomoći
... See more
Štovana kolegice

Ovdje u Australiji cijena ovih usluga preko agencije se kreće od $25 do $30 na sat i obračunava se u petnaestminutnim intervalima. To znači da je prvih 15 minuta $6.25 i toliko za svaki započetih 15 minuta ako je satnica $25. Naravno, govorim u Australskim dolarima što bi prema trenutnom odnosu bilo oko US$20 na sat.

Kako se kreću cijene u SAD ne znam jer nisam nikad to radio za američkog klijenta.

Nadam se da Vam ovo može pomoći barem kao okvirna informacija.

Srdačan pozdrav!
Collapse


 
Seadeta Osmani
Seadeta Osmani  Identity Verified
Croatia
Local time: 02:57
English to Croatian
+ ...
TOPIC STARTER
Iskreno zahvaljujem Oct 27, 2004

Kemal Mustajbegovic wrote:

Ovdje u Australiji cijena ovih usluga preko agencije se kreće od $25 do $30 na sat i obračunava se u petnaestminutnim intervalima. To znači da je prvih 15 minuta $6.25 i toliko za svaki započetih 15 minuta ako je satnica $25. Naravno, govorim u Australskim dolarima što bi prema trenutnom odnosu bilo oko US$20 na sat.



Bolja upucenost upravo mi je pomogla u sklapanju novog posla

Jos jednom hvala!

Seadeta


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Cijena usmenog prevodjenja






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
Trados Studio 2022 Freelance
The leading translation software used by over 270,000 translators.

Designed with your feedback in mind, Trados Studio 2022 delivers an unrivalled, powerful desktop and cloud solution, empowering you to work in the most efficient and cost-effective way.

More info »