Oglašavanje stalnih radnih mjesta vezanih uz prevoditeljstvo
Thread poster: continuum

continuum
Croatia
Local time: 15:35
English to Croatian
+ ...
Nov 4, 2006

Znam da ovaj forum načelno nije mjesto za job-related postove, no budući da standardni Proz.com obrazac nije nimalo prilagođen oglašavanju stalnih pozicija, zanima me ima li interesa/tolerancije da se u takvim situacijama eventualno ovdje pošalje link na drugdje objavljeni oglas.

Pod pretpostavkom da bi to možda moglo biti od koristi nekome od Prozovaca ili njihovih znanaca/prijatelja, nadam se da istup te vrste ne bi bio dočekan "na nož", ali u svakom slučaju ne bih ništa takvo činio ako nekoga smeta i/ili nikoga ne zanima... Javite što mislite.

Pozdrav svima,
Kristian

Direct link Reply with quote

continuum
Croatia
Local time: 15:35
English to Croatian
+ ...
TOPIC STARTER
Linkovi Nov 8, 2006

OK, protumačit ću šutnju kao prešutno odobravanje, a budući da trenutačno imamo otvorenu poziciju voditelja lokalizacijskih projekata (Localization Project Managera), zainteresirani mogu baciti pogled na:

http://www.moj-posao.net/jseeker_ad_detailedview.php?entityId=e672f6e544d8c8d5e385f4a29e81176a

odnosno na http://www.continuum.hr/z_lpm.htm

Hvala svima – na toleranciji, širenju ove informacije ili javljanju na oglas (ili svemu navedenom).

Direct link Reply with quote

There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »

Oglašavanje stalnih radnih mjesta vezanih uz prevoditeljstvo

Advanced search

WordFinder
The words you want Anywhere, Anytime

WordFinder is the market's fastest and easiest way of finding the right word, term, translation or synonym in one or more dictionaries. In our assortment you can choose among more than 120 dictionaries in 15 languages from leading publishers.

More info »
Déjà Vu X3
Try it, Love it

Find out why Déjà Vu is today the most flexible, customizable and user-friendly tool on the market. See the brand new features in action: *Completely redesigned user interface *Live Preview *Inline spell checking *Inline

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search