https://www.proz.com/forum/czech/130510-paypal_ov%C4%9B%C5%99en%C3%AD_karty.html

paypal-ověření karty
Thread poster: seraalice
seraalice
seraalice  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 09:41
English to Czech
+ ...
Mar 18, 2009

Dobrý den,

máte prosím někdo nějaké zkušenosti s postupem autorizatce karty Visa u účtu zřízeného u Paypal. Měl by mně snad dojít nějaký výpis s kódem, ale pořád nejde, takže se mně nedaří zvýšit limit výběru.

Děkuji za Vaši pomoc


 
Blanka Salkova
Blanka Salkova  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 09:41
Member (2007)
English to Czech
+ ...
-- Mar 18, 2009

Ono to chvíli trvá. Běžně tuším uvádějí až 5 pracovních dnů. Já jsem se denně dívala na internet banking a skutečně to trvalo plus mínus týden a něco. Zatímco známý si to ověřoval minulý týden a měl to druhý den hotovo.

Takže trpělivost.


 
Marek Buchtel
Marek Buchtel  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 09:41
Member (2005)
English to Czech
+ ...
SITE LOCALIZER
Výpis z účtu Mar 18, 2009

Dobrý den,

kód by se měl objevit v popisu příslušné transakce.
Kde ho najdete, záleží na tom, jakou kartu jste použila a jak vás banka o platbách kartou informuje.
U kreditní karty bude asi na výpisu z karty, u běžné karty k účtu bude buď na samostatném výpisu z karty (pokud si ho necháváte zasílat), nebo přímo ve výpisu z účtu.
Nejrychlejší cesta asi je podívat se do internetového bankovnictví (pokud používáte, samozřejmě)
... See more
Dobrý den,

kód by se měl objevit v popisu příslušné transakce.
Kde ho najdete, záleží na tom, jakou kartu jste použila a jak vás banka o platbách kartou informuje.
U kreditní karty bude asi na výpisu z karty, u běžné karty k účtu bude buď na samostatném výpisu z karty (pokud si ho necháváte zasílat), nebo přímo ve výpisu z účtu.
Nejrychlejší cesta asi je podívat se do internetového bankovnictví (pokud používáte, samozřejmě), kde by mohl být kód při troše štěstí uveden u příslušné transakce (záleží na bance). Pokud tomu tak není, budete muset počkat na pravidelný papírový výpis.

Marek
Collapse


 
seraalice
seraalice  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 09:41
English to Czech
+ ...
TOPIC STARTER
Paypal Mar 18, 2009

Děkuji za radu. Mrkla jsem tam, mám účet u ČSOB, cca 42 Kč mně odečetli, takže předpokládám, že to bude asi ono. Kódů tam je hodně, ale výslovně uveden tam není. Takže budu muset počkat na elektronický výpis. Moc Vám děkuji a přeji příjemný den.

Marek Buchtel wrote:

Dobrý den,

kód by se měl objevit v popisu příslušné transakce.
Kde ho najdete, záleží na tom, jakou kartu jste použila a jak vás banka o platbách kartou informuje.
U kreditní karty bude asi na výpisu z karty, u běžné karty k účtu bude buď na samostatném výpisu z karty (pokud si ho necháváte zasílat), nebo přímo ve výpisu z účtu.
Nejrychlejší cesta asi je podívat se do internetového bankovnictví (pokud používáte, samozřejmě), kde by mohl být kód při troše štěstí uveden u příslušné transakce (záleží na bance). Pokud tomu tak není, budete muset počkat na pravidelný papírový výpis.

Marek


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


paypal-ověření karty






Wordfast Pro
Translation Memory Software for Any Platform

Exclusive discount for ProZ.com users! Save over 13% when purchasing Wordfast Pro through ProZ.com. Wordfast is the world's #1 provider of platform-independent Translation Memory software. Consistently ranked the most user-friendly and highest value

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »