První konference uživatelů Wordfastu
Thread poster: Milan Condak
Milan Condak
Milan Condak  Identity Verified
Local time: 18:49
English to Czech
Jan 5, 2015

http://www.condak.cz/nove/2015-01/05/cs/00.html

Riga, hlavní město Lotyšska, měna Euro

28. května 2015 - 30. května 2015
čtvrtek od 19:00 hod - sobota do 22:00 hod

Odkaz naleznete i zde na ProZ.com

Byl jsem v Rize v roce 1985 a navštívil jsem i Jurmalu. Mořské letovisko s plážemi. Na koupání je koncem května moc brz
... See more
http://www.condak.cz/nove/2015-01/05/cs/00.html

Riga, hlavní město Lotyšska, měna Euro

28. května 2015 - 30. května 2015
čtvrtek od 19:00 hod - sobota do 22:00 hod

Odkaz naleznete i zde na ProZ.com

Byl jsem v Rize v roce 1985 a navštívil jsem i Jurmalu. Mořské letovisko s plážemi. Na koupání je koncem května moc brzo.

Milan
Collapse


 
Prokop Vantuch
Prokop Vantuch  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 18:49
Member (2005)
English to Czech
+ ...
Cena Jan 5, 2015

530 EUR early-bird cena za registraci (580 EUR full price, 660 EUR last-minute)?
Asi je v ceně notebook s předinstalovaným Wordfastem.


 
Milan Condak
Milan Condak  Identity Verified
Local time: 18:49
English to Czech
TOPIC STARTER
Cena je zajímavé téma Jan 5, 2015

Prokop Vantuch wrote:

530 EUR early-bird cena za registraci (580 EUR full price, 660 EUR last-minute)?
Asi je v ceně notebook s předinstalovaným Wordfastem.


Ahoj Prokope,

Já jsem neplátce DPH. Cena je včetně DPH nebo bez DPH? Můžete se ptát organizátora konference.

Když John objížděl jako školitel celý svět, naplánoval školení i Praze. Zajistil jsem mu učebnu v K-Centru (ve stejné budově sídlí JTP). Na školení se přihlásil a následně odhlásil pouze jeden účastník. Školení se nekonalo. Prodebatili jsme u piva (birelu) naše školící metody a materiály a jel jsem domů.

Společnost Wordfast LLC se zúčastnila několika konferencí, někdy i jako sponzor. Konference bývá vždy gala akce.
Proto miluji scuky. Lidé si dohodnou místo a čas a každý si zaplatí svoji útratu.

Předinstalovaný Wordfast je pouze na www.freetm.com. Překládat lze s tabletem a externí klávesnicí. Za cenu konference si můžeš koupit 2-4 kusy.

Milan


 
Prokop Vantuch
Prokop Vantuch  Identity Verified
Czech Republic
Local time: 18:49
Member (2005)
English to Czech
+ ...
Konference Jan 5, 2015

Zdravím, Milane,

Já jsem loni byl v roce 2013 na ProZ konferenci v Portu a byl to fajn výlet (rád cestuju a v Portu jsem do té doby nebyl), ale že bych si toho z konference moc odnesl, to se říct nedá. A to byla cena takřka třetinová. Proto je pro mě cena téhle Wordfast konference celkem šokující. Možná ta její informační hodnota bude vyšší než u ProZ konference – možná tam nebude tolik obecných blábolů a naopak bude více přednášek zaměřených
... See more
Zdravím, Milane,

Já jsem loni byl v roce 2013 na ProZ konferenci v Portu a byl to fajn výlet (rád cestuju a v Portu jsem do té doby nebyl), ale že bych si toho z konference moc odnesl, to se říct nedá. A to byla cena takřka třetinová. Proto je pro mě cena téhle Wordfast konference celkem šokující. Možná ta její informační hodnota bude vyšší než u ProZ konference – možná tam nebude tolik obecných blábolů a naopak bude více přednášek zaměřených na praktické záležitosti/problémy při práci s Wordfastem. Ale i tak... Na to, že jsou fóra plná překladatelů stěžujících si na nízké sazby, a pak se udělá konference s takovou cenou...

Přestože jsem spokojeným uživatelem Wordfastu, na konferenci se nechystám, a to ani v rámci výletu. Do Rigy letím v březnu, letenky na trasu Katovice – Dortmund – Riga – Bergen – Katovice mám za patnáct stovek. Vyjde to „krapet“ levněji než to spojit s konferencí. Za cenu konference mám koupené letenky na Havaj a ještě by mi 100 EUR zbylo na kapesné. To jen jako trošku absurdní srovnání – jen jsem chtěl naznačit, že mi ten registrační poplatek přijde značně přestřelený. Proto i ta zmínka o notebooku s předinstalovaným Wordfastem (Pro).
Collapse


 
Milan Condak
Milan Condak  Identity Verified
Local time: 18:49
English to Czech
TOPIC STARTER
Program a účastníci Jan 17, 2015

Milan Condak wrote:

Odkaz naleznete i zde na ProZ.com



Dnes jsem doma v Petřvaldě školil dvě překladatelky a tak jsem se podíval na seznam účastníků konference

http://www.eventbrite.com/e/wordfast-forward-registration-13982555199?aff=ra

Dnes jich bylo 25 + přednášející a organizátoři uvedení v programu. Jeden účastník hlásí, že je z "Prague".

Milan


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


První konference uživatelů Wordfastu






CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »
TM-Town
Manage your TMs and Terms ... and boost your translation business

Are you ready for something fresh in the industry? TM-Town is a unique new site for you -- the freelance translator -- to store, manage and share translation memories (TMs) and glossaries...and potentially meet new clients on the basis of your prior work.

More info »