Off topic: Nem tudtok egy jó orosz nyelviskolát?
Thread poster: Erika Payne

Erika Payne
Local time: 05:40
English to Hungarian
+ ...
Jun 17, 2003

Sziasztok, √∂szt√∂l egy iskol√°ban oroszt is fogok tan√≠tani (angol mellett), de mivel az egyetem √≥ta nem besz√©ltem oroszul, kellene egy kis brush-up. Val√≥sz√≠n√ľleg 2 h√©t j√ļliusban, √©s kett√∂ augusztusban. Any suggestions appreciated.

Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
csomó orosztanár van Magyarországon Jun 17, 2003

Ausztri√°ban nem tudom, de idehaza egy csom√≥ j√≥ orosztan√°r van, akik a ut√≥bbi 10-15 √©vben k√©nytelenek m√°ssal foglalkozni, mint tanult mesters√©g√ľkkel. Az ingyenesen megjelenŇĎ Pesti Est apr√≥hirdet√©sei k√∂z√∂tt mindig sok √©s hasznos nyelv√≥ra-hirdet√©s is szerepel
(www.est.hu, bár nemtom, hogy az online változatban megtalálhatók-e az aprók)
csaba

[Edited at 2003-06-17 18:23]

Erika Payne
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Re: Orosz tan√°rok Jun 17, 2003

[quote]Csaba Ban wrote:

Az ingyenesen megjelenŇĎ Pesti Est apr√≥hirdet√©sei k√∂z√∂tt mindig sok √©s hasznos nyelv√≥ra-hirdet√©s is szerepel
(www.est.hu, bár nemtom, hogy az online változatban megtalálhatók-e az aprók)

K√∂szi, megtal√°lhat√≥k, de sajnos csak egyetlen egy orosz hirdet√©st tal√°ltam, az √∂sszes t√∂bbi f√∂leg angol, ill. n√©met, √ļgyhogy ha valakinek van valami j√≥ √∂tlete, tov√°bbra is sz√≠vesen hallan√°m.

Andras Szivak
Member (2004)
English to Hungarian
+ ...
Pasaréti nyelviskola Jun 18, 2003

Úgy tudom, hogy a Pasaréti nyelviskolában a legszínvonalasabb az orosz nyelvoktatás. A címet nem tudom, benne van a telefonkönyvben. Valahol a Pasaréti tér környékén van.

Erika Payne
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Pasaréti nyelviskola Jun 21, 2003

Andras Szivak wrote:

Úgy tudom, hogy a Pasaréti nyelviskolában a legszínvonalasabb az orosz nyelvoktatás. A címet nem tudom, benne van a telefonkönyvben. Valahol a Pasaréti tér környékén van.

Sajnos nem:
"A PASAR√ČTI NYELVISKOLA angol, n√©met, spanyol, olasz, francia √©s magyar, mint idegen nyelv oktat√°s√°val foglalkozik."

Ezek szerint m√°r nem tan√≠tanak oroszt, √ļgyhogy tov√°bbra is v√°rok √∂tleteket.

Andras Szivak
Member (2004)
English to Hungarian
+ ...
Sorry Jun 21, 2003

Bocs, Erika, √©n √ļgy tudtam.

Andras Szivak
Member (2004)
English to Hungarian
+ ...
Egy lehetŇĎs√©g Jun 21, 2003

Van egy orosztan√°rnŇĎ, echte orosz anyanyelvŇĪ, aki tavaly felk√©sz√≠tette a fiamat a felsŇĎfok√ļ nyelvvizsg√°ra (sikeresen letette mind az √≠r√°sbelit, mind pedig a sz√≥belit. MegfizethetŇĎ, kb. 3000 Ft/1,5 √≥ra. Ha kell, megadom az adatait. Tanfolyamot nem nagyon fogsz tal√°lni, mert megcsappant az √©rdeklŇĎd√©s az orosz ir√°nt.

Erika Payne
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Köszi Jun 22, 2003

Andras Szivak wrote:

Van egy orosztan√°rnŇĎ, echte orosz anyanyelvŇĪ, aki tavaly felk√©sz√≠tette a fiamat a felsŇĎfok√ļ nyelvvizsg√°ra (sikeresen letette mind az √≠r√°sbelit, mind pedig a sz√≥belit. MegfizethetŇĎ, kb. 3000 Ft/1,5 √≥ra. Ha kell, megadom az adatait. Tanfolyamot nem nagyon fogsz tal√°lni, mert megcsappant az √©rdeklŇĎd√©s az orosz ir√°nt.

igen, nagyon kedves lenne. ha itt ez meg nem engedett rekl√°mnak min√∂s√ľl, esetleg k√ľldhetn√©l egy emailt. k√∂szi

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Nem tudtok egy jó orosz nyelviskolát?

Advanced search

Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search