Off topic: Nem tudtok egy jó orosz nyelviskolát?
Thread poster: Erika Payne
Erika Payne
Local time: 10:54
English to Hungarian
+ ...
Jun 17, 2003

Sziasztok, √∂szt√∂l egy iskol√°ban oroszt is fogok tan√≠tani (angol mellett), de mivel az egyetem √≥ta nem besz√©ltem oroszul, kellene egy kis brush-up. Val√≥sz√≠n√ľleg 2 h√©t j√ļliusban, √©s kett√∂ augusztusban. Any suggestions appreciated.

Direct link Reply with quote

Csaba Ban  Identity Verified
Hungary
Member (2002)
English to Hungarian
+ ...
csomó orosztanár van Magyarországon Jun 17, 2003

Ausztri√°ban nem tudom, de idehaza egy csom√≥ j√≥ orosztan√°r van, akik a ut√≥bbi 10-15 √©vben k√©nytelenek m√°ssal foglalkozni, mint tanult mesters√©g√ľkkel. Az ingyenesen megjelenŇĎ Pesti Est apr√≥hirdet√©sei k√∂z√∂tt mindig sok √©s hasznos nyelv√≥ra-hirdet√©s is szerepel
(www.est.hu, bár nemtom, hogy az online változatban megtalálhatók-e az aprók)
csaba

[Edited at 2003-06-17 18:23]

Erika Payne
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Re: Orosz tan√°rok Jun 17, 2003

[quote]Csaba Ban wrote:

Az ingyenesen megjelenŇĎ Pesti Est apr√≥hirdet√©sei k√∂z√∂tt mindig sok √©s hasznos nyelv√≥ra-hirdet√©s is szerepel
(www.est.hu, bár nemtom, hogy az online változatban megtalálhatók-e az aprók)

K√∂szi, megtal√°lhat√≥k, de sajnos csak egyetlen egy orosz hirdet√©st tal√°ltam, az √∂sszes t√∂bbi f√∂leg angol, ill. n√©met, √ļgyhogy ha valakinek van valami j√≥ √∂tlete, tov√°bbra is sz√≠vesen hallan√°m.

Andras Szivak
Member (2004)
English to Hungarian
+ ...
Pasaréti nyelviskola Jun 18, 2003

Úgy tudom, hogy a Pasaréti nyelviskolában a legszínvonalasabb az orosz nyelvoktatás. A címet nem tudom, benne van a telefonkönyvben. Valahol a Pasaréti tér környékén van.

Erika Payne
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Pasaréti nyelviskola Jun 21, 2003

Andras Szivak wrote:

Úgy tudom, hogy a Pasaréti nyelviskolában a legszínvonalasabb az orosz nyelvoktatás. A címet nem tudom, benne van a telefonkönyvben. Valahol a Pasaréti tér környékén van.

Sajnos nem:
"A PASAR√ČTI NYELVISKOLA angol, n√©met, spanyol, olasz, francia √©s magyar, mint idegen nyelv oktat√°s√°val foglalkozik."

Ezek szerint m√°r nem tan√≠tanak oroszt, √ļgyhogy tov√°bbra is v√°rok √∂tleteket.

Andras Szivak
Member (2004)
English to Hungarian
+ ...
Sorry Jun 21, 2003

Bocs, Erika, √©n √ļgy tudtam.

Andras Szivak
Member (2004)
English to Hungarian
+ ...
Egy lehetŇĎs√©g Jun 21, 2003

Van egy orosztan√°rnŇĎ, echte orosz anyanyelvŇĪ, aki tavaly felk√©sz√≠tette a fiamat a felsŇĎfok√ļ nyelvvizsg√°ra (sikeresen letette mind az √≠r√°sbelit, mind pedig a sz√≥belit. MegfizethetŇĎ, kb. 3000 Ft/1,5 √≥ra. Ha kell, megadom az adatait. Tanfolyamot nem nagyon fogsz tal√°lni, mert megcsappant az √©rdeklŇĎd√©s az orosz ir√°nt.

Erika Payne
English to Hungarian
+ ...
TOPIC STARTER
Köszi Jun 22, 2003

Andras Szivak wrote:

Van egy orosztan√°rnŇĎ, echte orosz anyanyelvŇĪ, aki tavaly felk√©sz√≠tette a fiamat a felsŇĎfok√ļ nyelvvizsg√°ra (sikeresen letette mind az √≠r√°sbelit, mind pedig a sz√≥belit. MegfizethetŇĎ, kb. 3000 Ft/1,5 √≥ra. Ha kell, megadom az adatait. Tanfolyamot nem nagyon fogsz tal√°lni, mert megcsappant az √©rdeklŇĎd√©s az orosz ir√°nt.

igen, nagyon kedves lenne. ha itt ez meg nem engedett rekl√°mnak min√∂s√ľl, esetleg k√ľldhetn√©l egy emailt. k√∂szi

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

Moderator(s) of this forum
Ildiko Santana[Call to this topic]

You can also contact site staff by submitting a support request »

Nem tudtok egy jó orosz nyelviskolát?

Advanced search

SDL MultiTerm 2017
Guarantee a unified, consistent and high-quality translation with terminology software by the industry leaders.

SDL MultiTerm 2017 allows translators to create one central location to store and manage multilingual terminology, and with SDL MultiTerm Extract 2017 you can automatically create term lists from your existing documentation to save time.

More info »
LSP.expert
You’re a freelance translator? LSP.expert helps you manage your daily translation jobs. It’s easy, fast and secure.

How about you start tracking translation jobs and sending invoices in minutes? You can also manage your clients and generate reports about your business activities. So you always keep a clear view on your planning, AND you get a free 30 day trial period!

More info »

Forums
  • All of ProZ.com
  • Term search
  • Jobs
  • Forums
  • Multiple search